Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden gyerekes család kidekor...

Minden gyerekes család kidekorálja az otthonát decemberben? Vagy van még, aki csak fát állít, és annyi?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 20:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
sajnos még nálunk sincs gyerek de ettöl még kidekoráljuk.
2013. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%
Mi kidekoráljuk, minden évben veszek pár új dekort, imádom díszítgetni a lakást.
2013. dec. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én mindig is dekoráltam: gömbök, boák a csövön, karnison, plusz ajtódísz, asztaldísz meg egy égősor az egyik ablakba. Most, hogy gyerek van, illetve a nagy már közel a 3-hoz, így idén készítünk vele is egy díszt a szobájuk ablakába.
2013. dec. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gyerektől független dekoràltam. ettől kellemes karàcsonyi hangulatunk van/volt.Van mit vàrni...
2013. dec. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen! Én előtte is, de amióta meg van, még jobban!

Sőt, idén megbeszéltük a férjemmel,hogy egymásnak nem veszünk ajándékot, csak a gyereknek, mert úgy is megveszünk mindent évközben. Ezért most a díszekre áldoztunk több pénzt. Vettünk világítós, hatalmas gömböket, fényeket, stb. Már alig várom,hogy kidíszíthessem a házat!

A gyerek imádja a fényeket!

2013. dec. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!