Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik simán szülték 2 vagy...

Akik simán szülték 2 vagy több gyermeküket, azoknak a 2. szülés után másabb lett ott lent újra minden, vagy a 2. már nem tesz nagyobb "kárt"?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nalam mar nem tett kart, de ez a baba meretetöl is függ. A 2. baba kislany volt es 30 dekaval kevesebb, ö nem is fajt annyira. szinte kicsusszant. 2 ev volt a gyerekek között, szerintem ez is szamit.

5 ev mulva ereztem ujra "normalisnak" ott lent magamat, a hasam is eddigre jött teljesen rendbe.

Ne izgulj, kesöbb meg szükül valamennyit es ez nem vicc. Csinalj medence gyakorlatokat, ha gondolod.

2013. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez igy lenne mi lenne 5-6 gyerek után???
2013. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Satanael válasza:
84%

Akkor mit érezhetnek azok a szegény Nők Akiknek van 8-10 kölykük? xD


De legalább a családi pótlék miatt is Jó kedve lehet xD

2013. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jó hát honnan tudnám mikor 1 gyereket szültem?!

Gondoltam megkérdezem azokat akik átélték.

Tehát én nem a hüvely szűkségére gondoltam,hanem úgy cakum-pakk az egészre...

Kislányom elég jó súllyal született,nekem olyan furcsa minden ott lent..mindez 13 hónapja volt már..nagyobb és lejjebb is került minden...

2013. dec. 12. 23:03
 5/12 anonim ***** válasza:

A második már nem osztott-szorzott a dolgon.

Az első után eléggé ki voltam borulva, a második már nagyobb kárt nem tett ott lent.

2013. dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én második babám nagyobb kárt tett mert nagyon gyorsan jött és én szakadtam hiába vágtak..pedig súlyra akkora volt mint az első.
2013. dec. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na akkor én leszek a jól lepontozott, mert nekem az első után nem voltak nagy gondjaim, de a második után már jócskán. Pl azóta sem tudok úgy fürdeni, hogy be ne szivárogna a víz a hüvelyembe. Lehet, hogy másnak ez semmi, meg természetes, de nekem gáz. A második szülésem óta állandóan visszatérő hüvelygombával küzdök, holott korábban azt sem tudtam mi az, és el nem tudtam képzelni mitől lehet valakinek olyanja. Plusz az aranyér, ami szintén időről időre megkeseríti az életet. Plusz állandó derékfájás, és egyéb nyalánkságok. Szóval nekem nem csak osztott a második szülés, hanem még szorzott is. De semmi pénzért nem csinálnám vissza, és pár év múlva szülnék még harmadikat is. Mindent megérnek a gyerekek.
2013. dec. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4et szültem és biza egyre nagyobb ott lent minden :/ nem a régi már semmi odalent :( de a gyermekeim mindent megérnek.
2013. dec. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

2 gyereket szültem 2 év külónbséggel. Semmi gond nincs lent, egy kicsit talán tágabb vagyok, de a férjem szerint nincs külónbség. A doki szépen varrta össze a gátamat. A hasam szep lapos, nincs látszatja annak, hogy 10 hónapja szültem.. Terhességi vsíkjaim nincsenek.

Gátizomtornát, ha eszembe jut, akkor csinálok.

Nyilván szerepe van a genetikának, szerencsenek, dokinak, babának abban, hogy mennyire alakul át a tested. Nekem nagyon nagy szerencsém volt.

2013. dec. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Engem vágtak is és 2 helyen repedtem kívűl belül.Gondolom talán ezért is alakult így?!
2013. dec. 13. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!