Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak rettenetes nevű kisgyer...

Vannak rettenetes nevű kisgyerek ismerősötök? Oviba, játszón stb. Nem hétköznapi nevekre gondolok!

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 12:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
50%
dzsesszika,dzsenifer,kevin. testvêrek,nem cigànyok! de mikir elöször hallottam,a bodzàn is kiakadtam,a testvére ànizs,ez mêg mindig fura.
2013. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
38%
9: ilyen erővel meg ne legyen Zsófia, mert nagyon hamar lesz belőle Fika... Egy biztos, ha nem emiatt pécézik ki azt a gyereket, akkor majd más miatt (hogy néz ki, szemüveges, kövér, bármi más). Ha csúfolni akarják, megteszik más miatt...
2013. dec. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
70%

Bármilyen nevet lehet csúfolni, az alapokat is...gyerekfüggő ezeket mennyire veszi magár...engem is csúfoltak pedig teljesen átlagos nevem van.

Talán az kellene hogy a gyerekeknek elmagyarázni hogy ez miért csúnya dolog, de addig még a felnőttek is csúfolkodnak mit várunk.....

2013. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Torontál.
2013. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%
Nos, mit várjon az ember egy gyerektől, ha maguk a felnőttek (sőt, szülők is!) is milyen jól szoktak szórakozni egy gyerek nevén, csak mert nekik épp nem tetszik, vagy ők épp nem adták volna. Mégis ezek után ki magyarázza el a gyereknek, hogy fiam/lányom nem szép dolog csúfolódni, rosszul esik a másiknak, neked hogy esne satöbbi, amikor fogadni mernék, hogy vannak olyan csökkentett képességű szülők (?) akik az esti vacsoránál együtt nevetnek a gyerekkel azon, hogy az iskolatársának milyen hülye neve van... Az elfogadásra kellene nevelni a gyerekeket, nem pedig arra, hogy cikiznivalót találjon egy másik gyerekben csak azért mert épp vörös a haja, sántít az egyik lábára, vagy mert épp olyan a neve, amit ő még nem hallott...
2013. dec. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó van egy olyan érzésem hogy te is 0% leszel mint én....fáj az igazság egyeseknek...
2013. dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
88%
Igen, számítok rá... tudod, van az a mondás, hogy "kétféle vélemény létezik, az enyém és a helytelen", nos, sokaknak szerintem ez az életfilozófiájuk :)
2013. dec. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Medox, Brendon. Szóval akad. Nem arról van szó, én megszokom, nem irritál annyira. De nem nem tenném meg a gyerekemet céltáblábak, úgyis van még rengeteg támadható felület. A gyerekem amúgy is szeretnek csúfolódni. Azért mi névválasztásnál azt is figyelembe vettük, hogy vajon szívesen fogja-e viselni. Szerintem sajnos ezt néhányan nem mérlegelik. Vagy nem eléggé.
2013. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
76%
Maximálisan egyetértek, kedves utolsók, miközben az egyetemen szociolingvisztika gyanánt tanultunk a névválasztás pszichológiájáról és szociológiájáról. Mert hogy van neki. De valóban túlzás, hogy bárkit a neve alapján megítéljünk, mikor nem tehet róla, hogyan hívják. Úgyis annyi minden miatt bírálunk másokat, most akkor már ezért is?
2013. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
68%
Jaj, hagyjuk már ezt az álszenteskedést! Ne mond, hogy amikor kint vagy pl. a játszótéren, és egy anyuka úgy szól a gyerekének, hogy "mittomén " Eszmeralda, akkor nem csúszik fel a szemöldököd, és nem az jut eszedbe, hogy volt egy sorozat. Senki nem beszélt itt gúnyolásról, csupán egy kérdést tettek fel, erre mindenki fújja a véleményét....
2013. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!