Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5,5 éves nagylányom megajándék...

5,5 éves nagylányom megajándékozná karácsony alkalmából az óvónéniket? De mi a bánatot csináljon, csináljunk?

Figyelt kérdés
Vmi kis apróság...
2013. dec. 13. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fakanál baba?

Vagy esetleg vegyetek ceruzákat, vagy tollat, és annak a végére csináljatok valami kis karácsonyi díszt (kockás masni "hólabdácskával", vagy valami).

2013. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Hűtőmágnes gyurmából.

Pl. Bébikajás üvegre festetek valamit, és tesztek bele mécsest.

Kartonpapírból képkeret

Persze mindezek karácsonyos mintával.

2013. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. dec. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
karácsonyfa dísz kartonból, könyvjelző karácsonyi mintákkal, mézeskalács díszítve
2013. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi agyagcserépből készítünk rénszarvas fejet(dekorgumiból lesz az agancsa, a feje tetején tartja mejd a gyertyát), aztán befőttesüvegben csücsül a Mikulás, hópelyhekkel, szalmaselyemből ragasztott fenyőfákkal díszítve, üvegpoharat tart a filc - karton hóember, amibe mécsest lehet tenni.

6 gyerekemből 2 ovis, 2 elsős, mindenki a saját szintjének megfelelően barkácsol.

2013. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű és szép:


[link]

2013. dec. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Mondja már meg az, aki lepontozott, hogy miért?

Mi irritáló volt a valaszomban? Csak segíteni akartam.

Kíváncsi vagyok nagyon.

2013. dec. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!