Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felétek is van most hányással,...

Felétek is van most hányással, hasmenéssel járó vírusos betegség?

Figyelt kérdés

2013. dec. 17. 12:49
 1/4 A kérdező kommentje:
A ti gyermekorvosotok, orvosotok ilyenkor mit tanácsol? Ír fel valamit, esetleg csak a diéta, Normafloore híve?
2013. dec. 17. 12:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam péntek estére belázasodott és ment is a hasa...még vasárnap is volt hőemelkedése,akkor már csak 1-2x fosott.

Mivel hétfőre jól lett nem vittem orvoshoz.

Ügyeleten azért nem voltunk,mert amúgy szépen evett,ivott és mikor nem volt lázas a kedélyállapota is jó volt.


Nem adtam neki rostos gyümiket,csak almát banánt,az hasfogó.Nem kapott joghurtot, amit evett még az húsleves volt répával,tésztával,krumplival és plusz pici sóval.Ja meg ilyen kréker kekszet is adtam neki,az sósabb,ivott is rá,meg ilyenkor a só utánpótlás is fontos.

2013. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk diéta + normaflore párti a gyerekorvos. Ha súlyosbodnának a tünetek, gondolom írna fel mást is. Egyébként felénk (még) nincs járvány.
2013. dec. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Harmadik hete dühöng a környéken, Mikulás előtt a fél ovi kidőlt. Nálunk az egyik gyerekorvos Protexin, a másik Bonolact hívő.
2013. dec. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!