Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nem feküdte...

Van itt olyan, aki nem feküdte ki a 6 hetet, és később gondja lett ebből?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 07:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Ez engem is érdekel...5. hétnél tartok, komplikációs császár után, 3. gyermek, de még egy nap nem feküdtem, max éjjel pár órát...remélem nem lesz gond e miatt.
2013. okt. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
simán szültem, csak metszésem volt, nem feküdtem. a gátsebem igaz fájt állás, járás közben, de a 3 héten már viszonylag jól voltam.
2013. okt. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
kifeküdni a 6 hetet??? Eszembe sem jutott...
2013. okt. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Ki mondta, hogy feküdni kell a 6 hét alatt? Erről még soha nem hallottam.

Császárral szültem, másnap már fel kellett kelni (csak azért másnap, mert altattak, epidurálnál már 6 órával a műtét után fel kell kelni). A kórházban már a második naptól velem volt a babám, én láttam el, persze néhány napig lassabban, óvatosabban mozogtam de nem feküdtem, otthon meg pláne nem.

2013. okt. 26. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Én simán szültem elsőt, de 2 óra után elmentem egyedül pisilni, utána lesétáltam a 7.ről a 4.re, lepakoltam utána lementem a párom elé. Ez folytatódott a továbbiakban is. Nem kell feküdni, nem beteg vagy csak szültél. Pihenni, regenerálódni kell, azaz nem most kell a ház körüli nagy teendőket ellátni, de a házimunka óvatosan belefér, ha jól érzed magad.
2013. okt. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
3 gyerekből egynél sem, pedig az első császáros volt - hosszanti vágással. Nekem azt mondták, fel KELL kelni, de hát ki látta volna el a gyereket? És a háztartást?
2013. okt. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Nekem is új a fekvés téma. A kórházban sem mondtak ilyet. Én is császárral szültem, de fel sem merült bennem a lehetőség. Sőt minél többet mozogtam, annál jobban éreztem magam! Nem tudom ti hogy voltatok vele, de kifejezetten jól esett, hogy végre olyasmit is el tudtam végezni, amit a nagy hassal nem!
2013. okt. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
38%

Ezt meg honnans zedted, hogy 6 hétig feküdni? Kevered a gyermekágyas időszakot a fekvéssel.

Ikerszülésem volt este (természetes, cirka 45 perc alatt mindennel együtt, fájdalomcsillapító nélkül, épp hogy beértünk), reggel 8-kor egyedül mentem át a kórházon a koraszülöttre. Aztán minden nap, be a kórházba, 2 héten át, napi 3-szor. Itthon meg még 2 gyerkőc. Mondjukk azért jó lett volna pihenni néha, de nem tudtam.


De feküdni nem kell, főleg nem 6 hétig.

2013. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Hogy feküdtem volna hat hetet végig? Császárral szültem, másnap reggel már hozták a babát. Nem volt fekvés, otthon sem. Mondjuk én nagyon hamar regenerálódtam. A hat hét gyermekágyat nem azért hívják gyermekágynak, hogy feküdjön az anyuka. Szerintem legalábbis.
2013. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem feküdni kell, csak kicsit kímélni magad!!

Biztos van aki megteheti, hogy fekszik 6 hetet...

Szülésem után 1 órával már egyedül fürödtem..Miután haza mentünk már porszívózhattam, mert párom nem szeret, meg amúgy se csinálja meg rendesen.A lányom ekkor 2 éves volt..azért megnéztem volna mi lett volna a lakásból ha 6 hetet fetrengek.. :D

2013. okt. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!