Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak! Van olyan tevekenyseg...

Anyukak! Van olyan tevekenyseg, amire a gyerekek mellett mar nem jut idotok, pedig idonkent hianyzik?

Figyelt kérdés
Gyerekek elott szerettem pc-s jatekokkal jatszani(Test Drive,Sims,stb). Persze nem fuggosegi szinten, de idonkent olyan jol esett. Most is jol esne, de 2 pici mellett kb 3 havonta jut ra idom egyszer. Nektek van ilyenetek? Ti is ejszakankent tudtok ilyen dolgokra idot szakitani?
2013. dec. 26. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

egy jò könyvre vàgyom. terhesen reggel lecsücsültem ês csak du. eszmêltem fel,h. êhenhalok

;)

2013. dec. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen van. Az edzésre járás heti 2x és az olvasás esténként+ varrogatás, kézimunka. Ezek nagyon nagyon hiányoznak! Tornázni még néha néha eljutok egy hónapban 1x, de annyi édes kevés. Olyankor szoktam torna után szaunázni is, egyszerűen feltölt, kicserélődőm. És nagyon nagyon hiányzik az olvasás is (történelmi, önéletrajzi regények a mániáim) és hiányzik a kézimunka is, feltölt, kikapcsol.

Nekem is két kicsim van, 3 és másfél évesek. Mindegyik itthon van még velem, a nagy is csak jövő szeptemberben megy majd oviba.

2013. dec. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Pc játékok súlyos függőséget tudtak régebben okozni.Még újszülött korában játszottam is sokat, amikor ő aludt.Most is játszok időnként, de odafigyelek hogy ne szaladjon el velem a ló.De igen, általában ha oviba van vagy éjszaka játszok.

Nekem ami hiányzik az időnként egy kis buli vagy csak a férjemmel ketten elmenni valahova.

Sose voltam egy nagy bulizós, de azért időnként már most rám jön.

Meg nekünk elég hamar jött a gyerkőc,konkrétan októberben megismerkedtünk, februárban már trhes voltam.A 7 hós terhességemből 2 hónapot külföldön volt, így a fiam elött nem sok időnk volt egymást kiélvezni. :( Az kicsit hiányzik

2013. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nahat az en kicsiim is 1,5 es 3 evesek lesznek 1-2 honap mulva. :-) Es az olvasas nekem is annyira hianyzik... En a sci-fi es a Stephen King regenyeket imadtam. De amiota megvannak a gyerekek bele se merek kezdeni egy konyvbe, mert ilyen tempoban sose ernek a vegere... :-)
2013. dec. 26. 17:36
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
1,5 és 4 évesek. Olvasni, de azt nagyon. Meg ázni a kádban és úgy olvasni csöndben, na az nincs. A nagyom elég későn kelt 1,5-2 évesen, akkor még reggelente volt időm olvasgatni. Éjszakánként meg hímzek, gyöngyöt fűzök, ha nem alszok el ültömben.
2013. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az olvasás hiányzik (négy hónapja nem értem egy Stephen King könyv végére..) meg más ilyen hobbi dolgok, pl. puzzle.
2013. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Barátnőzés, színház, csend.
2013. dec. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Olvasás, néha egy jó film megnézése, pihenés.
2013. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A barátaim. Vidékre költöztünk munka miatt, a barátaink Pesten vannak. Szülés előtt megoldható volt, hogy találkozzunk, de gyerekkel elég nehéz utazni.
2013. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nahát Kedves Kérdező! Nekem februárban lesz 3 éves a lányom és márciusban másfél a fiam! És nálatok mi a felállás?:))


Amúgy meg nem értem, hogy miért kellett lepontozni azt az anyukát akinek másfél és 4 évesek a gyerekei? Mert gyöngyfűzés a hobbija?:) Nem értem, na mindegy

2013. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!