Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ebben a szituban?

Mit csinálnátok ebben a szituban?

Figyelt kérdés

Az egyik dokimhoz már gyerekkorom óta járok, így akkor egyértelmű volt, hogy ő tegezett én magáztam.

Viszont már a 30-as éveimben járok, a doki 45 körüli (férfi), és mindig tegez, én magázom, mivel nem mondja, hogy tegezzem. Nekem ez olyan ciki, de már azon gondolkodom, hogy ha ő letegez, én is vissza fogom tegezni, vagy ti mit csinálnátok?


2014. jan. 5. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezném: na, akkor doki, beszéljük már meg, hogyan tovább. Nem vagyok már csitri, hogy tegezzen. Maga sem olyan öreg, hogy magázzam. Akkor most hogyan tovább, mert nekem ez így baromi kellemetlen!
2014. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen magáznám továbbra is. Mondjuk engem nem zavarna a szitu.
2014. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha engem letegezne akkor letegezném én is.

Igaz orvos még sosem tegezett le, de a védőnőnk élből tegezett így én is tegezem őt.

Egyedűl a fiam orvosa az aki engem tegez, én viszont magázom.Na de ő 6 éves korom óta ismer, mert nekem is ő volt a gyerekorvosom és már akkor se volt fiatal.Csodálkozom is hogy még praktizál :)

2014. jan. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem maradjon minden így ahogy van.
2014. jan. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!