Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ebben a szituban? Többi lent.

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy lányba, sajnos kiderült hogy van valakije. Egész nap csak ő jár a fejemben, nagyon nagyon szeretem őt. Egyébként jóba vagyunk nagyon. Szerintetek érdemes lenne bepróbálkoznom nála?
2013. ápr. 21. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Nyílván érdemes lenne hiszen a boldogságod múlik rajta.
2013. ápr. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szép dolog megpróbálni tönkretenni egy boldog kapcsolatot.
2013. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy nagyon válogatós vagyok lányok terén, pontosabban nagyon kevés lány van akibe igazán bele tudok szeretni, évek óta nem találtam ilyen lányt, most meg rátalálok, és foglalt :(.
2013. ápr. 21. 23:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ari dolog belerondítani más pitéjébe.

Inkább maradj meg mellette mint ismerős. Távolságtartóan. Néha elbeszélgetsz vele, de mindig őrizd meg a pár lépés távolságot, hogy ne rakjon be a barátzónába. Igazából ha figyelsz arra, hogy ne lógj a nyakán, és csak mértékkel beszélj vele akkor fent lehet tartani egy efféle állapotot. Ezzel csak az a baj, hogy folyamatosan éltetni fogod a reményt. Ezzel pedig a látóköröd, a gondolataid beszűkülnek és hosszú ideig kivonhatod magad a "forgalomból".

2013. ápr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hasonló szituban vagyok... hát, szívás...
2013. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hohóó, van egy ilyen jóbarátom, csak "foglalt" lányok tetszenek meg neki.

Neked is azt tudom mondani amit neki szoktam: akit el lehet csábítani a jelenlegi barátja mellől, annak a kapcsolata azért nem lehetett olyan nagyon jó, tökéletes, boldog.

Próbálkozz be és kész. Mit veszthetsz? Legfeljebb azt mondja, hogy nem, akkor meg legfeljebb visszaáll a jelenlegi helyzet, annyi eltéréssel, hogy nem kell azon gondolkodnod, hogy "milyen lenne ha...", mert a csajszi megmondta hogy nem lesz. Nem kell ám ilyen pár lépés távolságokon meg barátzónákon gondolkodni, mint ahogy az egyik kolléga írta.

2013. ápr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Probald meg! Ugyis o dont , hogy ki kell neki.
2013. ápr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nemtom hol laksz de az én városomban mindenki foglalt, még a legutolsó bányarémnek is van valakije mert megteheti


az igazi dilemma az, hogy papnak mész vagy inkább megbántod valami érdektelen gyökér érzéseit

2013. ápr. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, és megmondom őszintén hogy nem igazán érdekel a palija :D.
2013. ápr. 22. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!