Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nemű gyermeket szeretné...

Milyen nemű gyermeket szeretnél inkább, ha választhatnál, és miért?

Figyelt kérdés
2014. jan. 7. 12:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre lányt, másodikra fiút szerettünk volna a férjemmel és nagyon szerencsések vagyunk mert meg is adatott. Azért akartunk elsőre lányt mert a kislányok talány nagyobb toleranciával és szeretettel, anyáskodással fogadják a kistesót, míg egy fiú jobban gyepálja a kicsit.

Így is lett, nagyon édesek, nagyon jó testvérek, bár a lányom is még csak 3 éves, de nagyon kis anyáskodó teremtés, nagyon édesek:)

Szeretnénk harmadikat is. Harmadikra kislányt szeretnénk mert úgy lenne kerek a családunk:)

2014. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Égész életemben egy kislányra vágytam, amikor a babánk fogadt azt suttogtam a páromnak, hogy kislányt csinaljon :) - persze tudom nem így müködik.

De ma az orvos bejelentette, hogy bizony kislány :) És hercegnös szobája lesz, tüll kis szoknyácskája, rozsaszin hintalova és minden minden rozsaszin lesz :) Az utolso pár hétben már mondogattam magamnak, hogy persze ha fiú akkor sincs semmi baj, mert elfogadjuk ( párom fiút akart)... de szívem vágya a hercegnö volt... Bocsi, nagyon fel vagyok dobva, ma tudtam meg, h kislány :)))

2014. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Fiú gyermeket szerettem volna, és az is lett.

A mi családunkban rengeteg a lány. Fiú gyerekre nem is nagyon emlékszem. Ezért örültem volna fiúnak, meg talán még azért, mert én magam sem vagyok egy nagyon lányos, nőies típus. Se öltözködésben, sem habitusban.Nehezen tudtam volna elképzelni egy kislányt, aki habos-babos, tündi-bündi.

Amennyit vártunk rá, már tök mindegy mi lett volna...de egy remek legényke lett a vége :)))))

2014. jan. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 zabmester ***** válasza:
100%

Mivel fiam már van, nagyon szeretném, ha a következő lány lenne :)

Bár azt nem mondanám, hogy a lányokkal könnyebb, mint a fiúkkal, legalább is ha a mi családunkból indulok ki, velem kicsi koromtól kamasz korom végéig jóval több galiba volt, mint öcsémmel (már ő is felnőtt). Nekem aztán mondhattak bármit a szüleim, mentem a magam feje után, nem használt sem a hegyibeszéd, sem a büntetés, se semmi.

2014. jan. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
hát én a 23-as válaszolóval teljesen egyet értek :) mi 9 en vagyunk testvérek, ebből 2 fiú :) a hugomnak van már két kis fia. én is fiút szeretnék elsőre, másodjára, harmadjára. esetleg negyedjére jöhet egy kis lány. a megérzéseim kisfiút mondanak, de majd 4 héten belül kiderül hogy is van, most vagy 9+5 hetes terhes :)
2014. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!