Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel/hogyan próbáljátok...

Mivel/hogyan próbáljátok megakadályozni, hogy a gyerek nyitogassa a hűtőt?

Figyelt kérdés
A 14 hónapos kisfiam rákapott,hogy a fagyasztó ajtaját nyitogatja.... :S
2009. nov. 30. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém csak két évesen fedezte fel, hogy ki tudja nyitni. Lehet rá kapni ilyen biztonsági zárat, bár még nem próbáltam, de erősen gondolkozom rajta, hogy veszek egyet. Asszem Brendonban van ilyen.
2009. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gumipókkal körbetekertük.:))
2009. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lányom 14 hónapos, és ő is előszeretettel nyitogatja a fagyasztót, meg a hűtőt is. Ha mondom neki, bezárja mostmár, de néha erélyesebben rászólok, odamegyek, bezárom, és abbahagyja.
2009. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt olvastam,hogy az öntapadós zár nem jó,mert nem tart sokáig. Az asztal sarkaira vettem sarokvédőt,állandóan lepotyog. :S

Az én kisfiamnak hiába mondom,hogy csukja be, meg sem hallja. Most amúgy is rajta van a "csak azért is" korszak... :S

2009. nov. 30. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!