Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamik, akik fontolgatják a...

Kismamik, akik fontolgatják a H1N1 oltást? Olvassátok el légyszi!

Figyelt kérdés

Unom én is ezt az egész felesleges hisztériakeltést, mert szerintem nem szól többről, mint hogy a gyógyszergyárak hogy szedjék meg magukat az oltoanyag árábol és a vitaminokbol:(

Elég szomorú, hogy itt tartunk.

Sok kismama elvetélt aki beadtatta az oltást:



[link]



27 hetes km


2009. dec. 1. 12:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
79%
köszönöm
2009. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
69%

Kedves kérdezö,nem akarlak bàntani,de ez egy kamu oldal.Màr volt valaki aki innét tett fel kérdést,màrmint erröl az oldaörol linkelt valamit,azt hiszem hogy chipet ültetnek beléd,meg amerikàba kellesz katonànak,azért oltanak stb.

Nem tudom mi igaz mi nem,de szerintem nem lett volna szabad ilyesmit belinkelned.Most sok kismamàt elrémisztessz,és lehet nem oltatnak ezért,és majd megbetegednek,és oltàs nélkül meghalnak.Hidd el,nem csak idén haltak meg kismamàk,gyerekek,idösek,minden évben,csak most van ez a virus jo ezt a médiànak felhasznàlni.Nem tudom a szerkesztök is hol ülnek,szerintem ideje lenne ezt a H1N1-es témàt ezen az oldalon beszüntetni.Akiinformàlodni akar menjen az orvosàhoz,szakemberhez,és ne ujsàgirok törmelékeiböl vàlasszon...

Tudom,aggodsz a vilàgért,de hidd el ez egy buta oldal.Utànajàrtam...


Boldog babavàràst!

2009. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
67%

Nem értem!

Itt a linkben is olvastam, és máshol is a GYK-n írták, hogy vannak, akik normál és H1n1 influenza ellen IS beoltatták magukat.

Az ÁNTSZ tájékoztató egyértelműen írja, hogy a 2 oltást egyszerre NE alkalmazzák!!!

Még erre sem figyelmeztetik az embereket???

gyalázat

2009. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
57%
Ok! Ezek mind külföldi kismamák, akik vagy léteznek, vagy nem, nem tudjuk leellenőrizni. Ezen az oldalon rengeteg kismama van. Van olyan, aki egyértelműen az oltás mellékhatása miatt elvetélt? Miért kell riogatni az egyébként is rettegő kismamákat? Te sem vagy különb, mint akik a médiában össze-vissza információkkal bombáznak minket. Ha nem akarsz, ne oltass!
2009. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
59%

Szia!


NEM TÉGED AKARLAK KIOKTATNI, NE MAGADRA VEDD!

A pánik keltésért egyedül mi vagyunk a hibásak.

25 hetes vagyok beadatam az oltást és semmi bajom több mint egy hónapja. 2 uh-m és egy 4D-m volt azóta és semmi baja a fiamnak. Nem kell senkit befolyásolni. Bármennyire is nem szeretnéd a pánikkeltést pont azok miatt a jóindulatú nők miatt van (és ezt most nem cinikusan értettem hogy jóindulatú) akik külömböző blog beírásokkal és újságcikkel ijesztgetik egymást. Ez mindenkinek a saját döntése. Ez ugyanúgy menni fog még sokáig. A pánik elmúlik ha nem írkáltok egymásnak ilyeneket. Nem miattam fogsz Te úgy dönteni hogy beadatod hanem mert vannak olyan meggyőző érvek. Nekem a meggyőző a szegedi kismama volt. Mára meg az egyik kismama meghalt aki NEM VOLT beoltva!!! Mint ahogy a többi sem. Nem a médiát kell hibáztatni a pánikért. Menjen fel mindenki az ántsz oldalára és ott talál olyat ami megnyugtatja vagy ezért vagy azért! Jó egészséget minden Kismamának.

2009. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
81%
Három hete beoltattam magam, nem vetéltem el, sőt nagyon jól vagyunk, én és a babám is, ellentétben azokkal a kismamákkal, akik nem oltatták be magukat és kórházban vannak mélyaltatásban a vírus miatt. Minek kell ilyen idióta linkeket bemásolni, épp elég nagy a pánik így is. Elvetéltek akik beoltatták magukat??? 3 hónapos kor után már nem is vetélésről beszélünk, előtte pedig nem ajánlott az oltás. Mindenki maga dönti el, hogy oltat vagy nem, csak aztán nehogy késő legyen ha elhúzódik a fontolgatás. 19 hetes km.
2009. dec. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Tudod, az a legnagyobb baj, hogy nem igazán lehet informálódni a témában, ugyanis senki nem tud semmit.Nektek nem furcsa ez egy kicsit.Ez egy mesterséges virus.Sertésinfluenza??Mégis meberek között terjed?Nem furcsa ez neked egy kicsit.Akik elkapták és belehaltak(sajnos) mindenkinek volt vmi baja, az influenzán kívül.Nem rémisztek én el senkit, aki akarja ugyis beadatja, nem az én kérdésem fogja elbizonytalanitani, ha igazán elszánt.Mindenki a saját sorsának kovácsa.Az a baj, hogy a mai világban sokaknak még mindig ismeretlenül megy az agymosás...

Mindenesetre nem egy orvos ismerősöm van és senki nem ajánlja.Sőt, azt javaslom mindenkinek akinek kételyei vannak, kérdezze meg orvosát.De ne arrol, hogy beadassa-e, hanem egyszerűen tegye fel a kérdést.:Doktor Úr/Nő beoltatta saját magát?Gyerekeit?Rokonait?Unokáit?Beoltaná őket biztonsággal?....

2009. dec. 1. 13:07
 8/37 anonim ***** válasza:
85%
én csak azt nem értem miért csak a H1N1 oltás körül van ilyen hacacáré? akkor ezek szerint lehetne a szezonális influenza elleni védőoltás körül vagy az mmt vagy akár a di per te oltás körül is hisztéria.
2009. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
70%
A
2009. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
66%
Biztosan ezt mondaná a meghalt kismama,és családja is,hogy nem oltat még mindig?Neked nem mindegy melyik cég lesz milliomos,ha te jól leszel?Tiszta pánikkeltés.
2009. dec. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!