Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 35 és 40 között még egészséges...

35 és 40 között még egészséges gyereket szülni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 16:29
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
67%
Én nem bántottam a 20 évesen szülőket( nem érdekel, ki mikor szül), de jópár valaszban idősnek, öregnek lettem titulálva, és sajnálni kell a gyerekeimet. Na erre reagaltam.
2014. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
54%
3 házasságból 2 vállassal végződik ahol pedig az ember személyisége még ki sem forrt ott valószínűbb ennek be köbvetkezése.
2014. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
60%
Környezetemben 30on felül van több válás..én nem tituláltam senkit öregnek
2014. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
0%

És hány párházasodót ismeretségi körödbe össze? Nem csak a konkrét válást nézd hanem az élettársak külön válást is.

Azokat akik még az esküvőig sem jutnak el, azt is.

2014. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
69%
72% baromira kötekedő vagy,miért bántod,egy rossz szót nem szólt,ahhoz képest,hogy 25 vagy a felfogásod olyan,mint egy befásult vénlányé
2014. jan. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
54%

Én nem bántok senkit de az élet nem fekete fehér mint itt sokan beállítják.


"Lehet egészségeset, mondjuk én iylen öregen már biztosan nem vállalnék gyereket. "


Ilyen válasz után meg nem hiszem, hogy pont az idősebbek szidják a fiatalt.

2014. jan. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
81%
Húha, elég forró itt a hangulat. Én a 4-es vagyok. Úgy gondolom, hogy a mostani 20- 40 év közötti nők, még a mai világban szívesen vállalnak gyereket. Viszont a mi gyerekeink lesznek azok a generáció akik már inkább 30 fölött fognak gyerekvállaláson gondolkodni. Abba gondoljatok bele, hogy a mi anyáink többsége 20 évesen már anya volt,és ez is eltolódott már 20-30 év közé. Ha tehettem volna és összejön a baba akkor az elsőt én is 25 éves koromban szülöm, de sajnos ez nem adatott meg. 35 év felett sem éreztem magam idősnek hozzá.
2014. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
32%
Nem mondtam egy szóval sem, hogy generációs gondok voltak. Kimondottan fiatalos felfogásúak, de attól még fizikailag öregek. És szar dolog tiniként rettegni, hogy mikor fognak meghalni. És erre most az fog jönni, hogy bármikor a fjeére eshet egy tégla, igen valóban, de idősen sokkal nagyobb az esélye meghalni mint fiatalon.
2014. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
17%
Valóban elég egyszerű vagy,utolsó válaszoló.Ha így gondolkozna az ember,akkor inkább ugorjon le a 10.-ről egy bizonyos kor után.Sajnálom a szüleidet.Bár 41 éves vagyok,1 nagy és 2 pici gyerkőccel,erőm teljében vagyok.És biztos vagyok benne,hogy ez 10-20 év múlva is így lesz.
2014. jan. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
69%

Az egy dolog, hogy te erejed teljében vagy az én szüleim is abban voltak anno, de egy kamasz teljesen másként gondolkodik.

De pl most van egy 2,5 éves fiam, akit nem hagyhatok a nagyszüleinél hiába szeretnék mind ketten, mert már öregek és nem bírnának rá vigyázni egy félnapot sem. Mert ők későn vállaltak engem és sajnos én hiába akartam korán gyereket nem jött össze, csak későn 28 évesen.

2014. jan. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!