Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ringató foglalkozásra csak...

Ringató foglalkozásra csak jóval 30 fölötti anyukák járnak. Fiatal anyukák miért nem viszik a babákat ilyen programokra?

Figyelt kérdés

Vagy ilyen kevés fiatal anyuka van?

Esetleg ez csak a mi településünkre jellemző? Máshol vannak fiatal szülők?


2014. jan. 19. 14:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
59%
19-es miről beszélsz? ha megnézed úgy van ahogyan a kérdező írta, mindenkit lepontoztak legyen 22 vagy 38 éves. Egyébként meg nem tök mindegy, hogy ki mikor vállal babát? Ha valaki 22 évesen érzi magát készen az anyaságra akkor akkor ha valaki 40 felett akkor meg akkor. Halálosan tök mindegy senkinek semmi köze hozzá. Mindegyiknek van előnye van hátránya. Ennyi :) A pontozókat meg le kell tojni, gondolom nem kezdted el szégyellni magad csak mert pár idegen szerint túl fiatal vagy? :) Te döntésed volt kész nem kell ezen rágódni, bosszankodni meg pláne felesleges :)
2014. jan. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
59%

19es!


senki nem állította,hogy az ilyen foglalkozások elengedhetetlenek lennének-a kérdés sem ez volt.


ez egy program,aki akarja elvisz aki akarja nem. ennyi!!senkisem rosszabb vagy jobba anya attól hogy járt v. nem járt erre a babájával.

én az elsővel voltam. a másodikkal már nem mertem elmenni mert olyan izgága volt...

2014. jan. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!