Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 évesen fogok szülni a...

Ezavalaki kérdése:

17 évesen fogok szülni a párom pedig 36 éves, lehet belőle problémája a páromnak problémája a rendőrseg reszéről?

Figyelt kérdés
A babát megtartjuk, de a nevelőszüleim főleg apu nagyon agresszív.. Miota együtt vagyunk két éve azota tiltjak nekem hogy lefeküdjek vele, persze én már megtettem, és terhes is lettem tőle amit, persze mind ketten akartunk. A szülők még nem tudják, mert felek elmondani félek hogy apa megver, és feljelentik a barátomat. Ilyenkor véd a gyámhatoság engem? Lehet ebből bármi baratja a barátomnak?

2014. jan. 19. 16:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
23%
Lehet sajnos.
2014. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Két éve jártok, 17 évesen fogsz szülni, párod most 36....Akkor most 16 vagy, két éve jártok, akkor max 15 lehettél, mikor összejöttetek, akkor volt a párod 34 kábé...hogy mit akar egy 34 éves egy 15 éves lánytól...nem tudom felfogni. Perverz és pedofil.

Majdhogynem a lánya lehetnél. Sőt, lehetne is és számold ki: Közted és a gyereked között kevesebb lesz, mint közted és a párod között. Majd ha 16 éves lesz, nézz rá és próbáld elképzelni, hogy egy ilyen fiatal gyerekkel szűröd össze a levet..gusztustalan.

És igen, lehet baja és meg is érdemli. Pedofil állat.

2014. jan. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

Milyen nevelőszüleid vannak neked? 15 évesen KISLÁNYKÉNT tiltottak egy 34 éves FÉRFITŐL??


Igen lehetnek jogi következmények, de majd max leüli a kedves apuka.

2014. jan. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ha a biológiai torvényeket figyelembe veszzük akkor kérdem én kinek mi köze ahoz hogy egy 34 éves pasival egymásba szerettünk, ugyanis a szerelem nem válogat korra nemre valo tekintet nélkul jön és hódít..... Arendőrség is nem hogy a gyerek érdekeit tekintené szem előtt még megpróbálná szét szedni ezzel egy családot.... Undorító...
2014. jan. 19. 16:54
 5/26 anonim ***** válasza:
80%

A kérdés az hogy melyik gyermek érdekeit nézze a rendőrség?? A Tiédet - mert még te is gyerek vagy- vagy a babádét.


Amúgy nem is tudom, hogy neked milyen szigorú nevelőszüleid vannak... 15 évesen eltiltottak egy 34 évestől... hogy milyen gonoszak... Az a gond, hogy nem tiltottak eléggé...

2014. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
Vannak biológiai törvények??Ez keményen úgy hívják hogy kiskorúak megrontása ebből börtön lesz!!Senkit nem fog érdekelni hogy te Szerelmes vagy!!Na majd megbánod ezt... Gusztustalan!!!!Büszke lehetsz magadra!!A.
2014. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Hát még csak annyit hogy nem a rendőrök undorítóak hanem te hogy 16 évesen már felcsináltattad magad!!!Büszke lehetsz magadra!!!!!!A.
2014. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
a rendőrség ilyen esetben téged is kihallgat,és ha nem vallasz ellene(pasi ellen) akkor nem lesz ebből problémája..nem is értem miért lenne?!2 ember kellett ahoz a gyerekhez
2014. jan. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon remélem, hogy lesznek a pasidnak problémái! Nem normális az a 34 éves felnőtt férfi, aki egy 15 éves gyerekkel kezd! Mind ketten akartátok a terhességet???
2014. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalos értelemben semmi problémája nem lesz belőle, ugyanis te nem vagy kiskorú! Kiskorú az, aki még nem töltötte be a 14. életévét. Te kérdező jelenleg fiatalkorú vagy, aki azzal bújik ágyba, akivel akar, tehát a kedves barátod semmi törvénybe ütközőt nem követett el, hogy lefeküdt veled.

De most engedj meg egy őszinte kérdést. Tegyük fel, hogy a kedves barátod részéről elmúlik a szerelem és közli majd egy szép napon, hogy elhagy. Akkor miből fogod felnevelni a gyerekedet? Nincs végzettséged, nincs munkád, nincs semmilyen jövedelmed, amiből hozzá tudsz tenni a gyereked neveléséhez. Akkor mégis honnan gondolnád, hogy 17 évesen olyan jó dolog gyereket vállalni?

Én elhiszem, hogy szerelmes vagy, meg minden, én is voltam ilyen korban az, én is azt hittem, hogy a 15 éveskori barátom lesz majd az életem értelme, meg a többi, aztán 2 év után szétmentünk, volt után még más kapcsolatom is, és aztán ismertem meg a mostani páromat, a férjemet, akivel előbb megalapoztuk a gyerekvállalás dolgait, tehát elvégeztem az iskolát, szakmát tanultam, dolgoztam, dolgozott ő is és vállaltunk gyereket. Tudod ezt hívják felelősségteljes gyerekvállalásnak.

Tudod az állam csak a gyerek 3 éves koráig ad gyest, után már csak családi pótlék lesz, ami 12200 Ft. És végzettség nélkül hová akarsz utána elmenni dolgozni? Nem nagyon fognak sehová felvenni. Vagy majd eltart a barátod? Lehet hogy egy ideig meg fogja tenni, de ezt te honnan tudod?

És teljesen jogosan voltak kiakadva a nevelő szüleid, hogy 15 évesen nem akarták még, hogy egy ilyen idős pasival nemi életet élj.

Nem mellesleg tudod néha ahol kisgyerek van, sokszor jön jól a nagyszülők segítsége, de így szerinted neked lesz segítséged? Nem hiszem. Lehet hogy úgy lesznek vele, hogy ti akartátok, ők hiába próbáltak jobb belátásra bírni, nem akartad, akkor most viseld a következményeit. És lehet jogosan fogják ezt mondani.

2014. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!