Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 évesen fogok szülni a...

Ezavalaki kérdése:

17 évesen fogok szülni a párom pedig 36 éves, lehet belőle problémája a páromnak problémája a rendőrseg reszéről?

Figyelt kérdés
A babát megtartjuk, de a nevelőszüleim főleg apu nagyon agresszív.. Miota együtt vagyunk két éve azota tiltjak nekem hogy lefeküdjek vele, persze én már megtettem, és terhes is lettem tőle amit, persze mind ketten akartunk. A szülők még nem tudják, mert felek elmondani félek hogy apa megver, és feljelentik a barátomat. Ilyenkor véd a gyámhatoság engem? Lehet ebből bármi baratja a barátomnak?

2014. jan. 19. 16:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Aztán egyszer majd felébredsz! Tényleg FOLYTASD a tanulást!!!!
2014. jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Azért én ismerek olyat, aki 16 évesen szülte első gyermekét az akkor harmincas férjétől, azóta még tíz (!) gyerekük született, együtt vannak, és boldogan élnek. Mellesleg a pasi sokunknál jobb feltételeket teremtett a gyerekeinek (nem hogy nem nyomorognak, de minden gyereknek saját lakása is van – a fővárosban).

Szóval szerintem nem lehet általánosítgatni.

Ha meg már általánosítunk, miért nem azt gondoljuk, hogy a kérdező „szeret ki” pár múlva a srácból, és hagyja ott? :)


Mindezek ellenére számomra az a fura az ilyen kapcsolatokban, hogy olyan óriási a gondolkodásbeli szakadék egy tizenéves és egy harmincéves között – ezt hogyan tudják áthidalni? Nem mintha egy tizenéves nem lehetne intelligens eléggé (és nem mintha egy harmincas nem lehetne infanilis), csak éppen a korából, tapasztalataiból, az élethelyzetéből adódóan egészen más még a gondolkodása… legalábbis, ha magamra visszaemlékszem, nálam így volt.

2014. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Álom-álom...

A nyelvtanra azért majd feküdj rá, mert nem fognak átengedni az érettségin...

2014. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
igen lehet belőle rendőségi ügy is akár. de ha kitartóan vallasz a barátod mellett akkor nem lesz belőle baj. egyszer rá kell szánnod magad hogy elmond nevelő szüleidnek még akkor is ha nem fog nekik tetszeni. ha meg apukád meg ver akkor ne csodálkozz rajta.
2014. jan. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24-es vagyok még annyit hozzá fűznék hogy jó most lehet azt mondja de mi lesz 5év múlva? vagy netalántán ha már ő nem lesz? ezekre is gondolni kell. arra meg szerintem ne számíts hogy a nevelő szüleid támogatni fognak is valamiben. sőt még az is elő fordulhat hogy elküldenek otthonról. mivel nem leszel 18 mikor születik a babád így elképzelhető hogy a nevelő szüleid lesznek a gyerek gyámjai. én a helyedben ha van még rá lehetőség inkább elvetetném és várnék még 1-2évet vele. ha párod igazán szeret megértené a helyzetedet.
2014. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Az elmúlt 8 évben mi történt? Iskolás már a gyermek?
2022. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!