Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 évesen fogok szülni a...

Ezavalaki kérdése:

17 évesen fogok szülni a párom pedig 36 éves, lehet belőle problémája a páromnak problémája a rendőrseg reszéről?

Figyelt kérdés
A babát megtartjuk, de a nevelőszüleim főleg apu nagyon agresszív.. Miota együtt vagyunk két éve azota tiltjak nekem hogy lefeküdjek vele, persze én már megtettem, és terhes is lettem tőle amit, persze mind ketten akartunk. A szülők még nem tudják, mert felek elmondani félek hogy apa megver, és feljelentik a barátomat. Ilyenkor véd a gyámhatoság engem? Lehet ebből bármi baratja a barátomnak?

2014. jan. 19. 16:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem lehet baja a barátodnak. Magyarországon a 14. életévét betöltött személlyel, beleegyezésével, nem törvénytelen a szex.
2014. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%
20 éves korodban meg majd lecserél egy fiatalabbra,mert már "öreg" leszel neki.Bár van egy olyan érzésem,hogy ez KAMU!!
2014. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon sajnállak,tudod miért,mert 14 évesen egy 34 éves pasival jöttél össze aki az apád lehetne,és szinte biztos vagyok benne,hogy nem teljesen 100as aki egy kislánnyal jön össze. Most 16 vagy direkt felcsináltattad magad a pasival.Nem jelenthet fel,mert már 14 felett vagy sajna.sajnálom,hogy ennyire szereted hiányod van és azt is hogy elcseszed az életed.
2014. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem lesz semmi gond belőle,ennyi idősen màr azzal szexelsz akivel akarsz! Egy felnőtt pasi, ennyi idős lánnyal (gyerekkel!) kezd, számomra is undorító! Kívànom,hogy sokàig legyetek együtt,de nem valószínű,hogy így lesz!

Hihetetlen,hogy te is akartad azt a babát, se munkahely, se tanulás.....a. nevelőszüleid nem tiltottak eléggé!

2014. jan. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

jól írják, 14 év alattiért jár börtön.

sajnos ez legális pedofília amit a párod csinál. csak nehogy 1-2 év múlva túl öreg legyél neki és otthagyjon a babával akit nyilván képtelen vagy eltartani.

szép életet választottál, sajnálom a nevelő szüleidet!

2014. jan. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
10%

Lehet lepontozni...

Miért nem bírják sokan felfogni, hogy nem teljesen hülye az, aki fiatal csajjal jön össze??? Az én pasim közel 30 évvel idősebb, 15 voltam, mikor összejöttünk.

14 éves kor felett nem tudnak vele mit csinálni. Amúgy azért tényleg elég hülye dolog volt, már bocs. Mi már együtt voltunk 8 éve, mikor jött a pici. ( és nem azért, mert előtte nem akartuk. így alakult) Sulit estin be lehet fejezni, szakmát tanulni, ha tényleg olyan a párod. És sok segítséggel. Azért elárulom, nálunk sok helyen kijön a generációs különbség. Bár tény, hogy minden témában naprakész, sok dolgot jobban tud/ ismer, mint én.

2014. jan. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó a te pasid sem 100as az tuti...
2014. jan. 20. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
64%
80%os,már ne is haragudj,de a fogalmazásodon látszik,az értelmi szinted,30 évvel idősebb pasid volt 15 éves gyerekként?? te és a szüleid sem normálisak az biztos, a nagypapád lehetne a "pasid" ahogy te nevezed,érted te ezt,nagyon nem normális,ez bőven pedofíilia
2014. jan. 20. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
62%

húha 23 évesen szültél az 53 éves pasidnak egy gyereket,és nagypapának hívja??

biztos te is olyan "okos" vagy,mint az iskolánkba járó csaj aki 15-16 évesen egy 40es pasival járt,teherbe is esett tőle párszor,nem tudom azóta mi van szerencsétlennel

2014. jan. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
A pasim teljesen segitokesz mindenben melletem van. A szules utan fojtatom az iskolat, mert meg egy ev van hatra azt mar nem hagyom abba.. A pasim egyebkent mar a lelkemre kototte hogy csak a gyerek neveles es a haztartas a feladatom dolgoznom nem kell a csaladfentartas az o feladata....
2014. jan. 20. 08:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!