Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hova mennétek egy 4 és egy 2...

Hova mennétek egy 4 és egy 2 évessel külföldre nyaralni?

Figyelt kérdés

Repülős nyaralás lenne, úgyhogy szinte bárhová mehetnénk (persze nem luxusnyaralásra gondolok). Nem túl zsúfolt helyre szeretnénk menni, ahol tudunk éjszaka aludni, akár egy nagyobb nyaralóhely melletti kisebb városba, ahonnan azért elérhető egy-egy nyüzsgős hely. És van látnivaló a közelben, lassan mélyülő vízpart-tengerpart.

Olaszországba mennénk legszivesebben, de ha valaki volt olyan nyaralóhelyen, amilyet föntebb leírtam, azt is elolvasnám, vagy ha küld priviben képet, megnézném.


2014. jan. 21. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Törökországban voltunk tavaly kisgyerekkel, nagyon jó volt, élvezte! Belek, Antalya igazán gyerekbarát helyek.. Mi szerintem idén is oda megyünk. A repülőút se vészes, és mindegyik szállodának külön partja van.
2014. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pont ekkorákkal készülünk. Előző nyáron is voltunk velük, a nagyobbik gyerek élményei alapján az a tapasztalat, hogy nyüzsi kell neki, vacsora utáni programokkal. Tehát az apartman mint ilyen nálunk kiesik. Ti mit kerestek? Szállodát vagy apartmant, milyen ellátással? Csap repülővel? (szerintem Olaszo-ba felesleges, hacsak nem nagyon délre) Én amit nézegetek most, az Horvátország, valamilyen klubszálloda, sok gyerekprogrammal, Görögország vagy Törökország.
2014. jan. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Törökországban már voltunk, gyerekek nélkül. Augusztusban mennénk, pár éve is akkor utaztunk, 40 fok volt már korán reggel...

Repülővel akarunk menni mindenképpen, 2-3 óra a max, amit egy helyben tudnak tölteni a gyerekek, külföldön egyébként sem szivesen vezet egyikőnk sem. Olaszországban Rómát szeretnénk látni.

Görögországról láttam képeket, Sarti mellett volt, homokos, lassan mélyülő part, kevés ember. Az is nagyon tetszett.

Nekünk nyugalom kell este, 9-kor már alszanak a gyerekek, korábbi nyaralásokon mi is lefeküdtünk legkésőbb 11-kor. És már megjártuk a nem családbarát szállodával nem is egyszer, bulizó, ordítozó fiataloktól nem tudtunk pihenni, vagy a szállodai diszkó dübörgött.

Az apartmantól sem zárkózunk el, persze egy félpanzió kényelmesebb lenne egy szállodában. Az árak a döntőek.

2014. jan. 21. 16:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Horvátországra azért nem gondoltunk, mert oda tényleg kocsival érdemes menni, és vezetni nem akar sem a férjem, sem én külföldön.
2014. jan. 21. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Olaszországba mindenképp.
2014. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Évközben az enyémek is alszanak 9kor. Múlt nyáron a 3,5 éves úgy pörgött vacsora után, táncolt, bulizott, hogy úgy kellett minden este (10 után) szó szerint a hónom alá csapni és elvinni aludni :) Ha nem akartok vezetni, akkor É-Olaszo. is kiesik. Ahol szuper széles homokos strand van meg jó apartmanházak, az Rimini. De az megint autós úticél. Sartit nem ismerem, én szigetekben gondolkozom.

Róma szuper hely, a 3,5 éves élvezte. Törökország meg szeptemberben jó. Akkor 30 fok körül volt, éjszaka is 25.

2014. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!