Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fémallergiások! Van itt olyan...

Fémallergiások! Van itt olyan aki már beoltatta magát H1N1 ellen?

Figyelt kérdés
Tényleg ki kell vizsgáltatnom magam az oltás előtt?
2009. dec. 3. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Beoltattam magam, nem is hallottam a kivizsgáltatásról. Egyelőre nincs bajom, pár nap és letelik a 2 hét. Erős az allergiád? Az enyém olyan közepes lehet, fülbevalót nem bírok, óra, övcsat, szemüvegkeret ha érintkezik a bőrömmel kicsap, de pl. a nemesfémeket bírom.
2009. dec. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én várandós vagyok és fémallergiás! Ha akarnám se mernének beoltani. Nem tudhatjuk, hogy a szervezetem milyen durva belső reakcióval reagálna az oltásra. Én ettől még mindig jobban tartok, mint magától a vírustól.

Ha gyakran olvassátok az oldalt, bizonyára olvastátok már az egyik kérdésem. Abban taglaltam, hogy milyen szintű az allergiám.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

2009. dec. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van fémallergiám, de csak övcsatot nem tudok hordani egyáltalán meg ha 1 napnál tovább van rajtam pl. karkötő, kipirosodik a karom. Nem oltathatok? Én még sehol nem hallottam, hogy ez akadály lenne. Külföldön élek, majd megkérdezem oltás előtt.
2009. dec. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szisztok! Köszönöm szépen a válaszokat! Én ma készültem beadatni az oltást de tegnap egy ismerős szólt, hogy fémallergiásoknak nem lehet. Most már teljesen elbizonytalanodtam, lehet mégsem oltatok. :(
2009. dec. 4. 11:32
 5/6 anonim ***** válasza:
De szerintem nem ismerősökre kellene hallgatni, hanem az orvosra...miért nem hívod fel az orvosod és kérdezed meg tőle?
2009. dec. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Több orvost is megkérdeztem a mai nap folyamán, és mindenki mást mond. Szóval továbbra is tanácstalan vagyok. :(
2009. dec. 4. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!