Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszagondolva hogyan látjátok...

Visszagondolva hogyan látjátok a H1N1-et? Aki beoltatta magát, megbánta, és aki nem?

Figyelt kérdés
Szerintem nem kétséges, hogy az egész kampány kicsit eltúlzott volt. Kíváncsi lennék a véleményekre. (Csak azért jutott ez most eszembe, mert ezzel kapcsolatba olvastam egy cikket).
2010. jún. 9. 09:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
szia!Én beoltattam magamat is és a gyereket is,nem bántam meg,nem akartam,kitenni őt bármi veszélynek.
2010. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

nem oltattam magam,családban senki nem oltatta,pedig kisbabától 96éves dédimamáig van mindenki...

nem bántam meg,sima infulenza vagy kullancs ellen sem oltatom magam

2010. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
nem oltattam be magam és a gyerekeket sem és nem bántam meg. Volt az ismeretségi körben aki tesztelten H1N1-es volt, kemény 3 napig volt beteg.
2010. jún. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Pár napja ment a témában egy műsor a Kossuth rádión... Háááát, eléggé elgondolkoztató, hogy a szakma (orvosi, virológiai!!!!) keményen bírálja a WHO-t és pánikkeltéssel gyanúsítja... Sőt! Komoly károkozással is! Én nem oltattam se magamat, se a gyerekeimet.. a környékünkön érdekes módon 1 H1N1-es beteg sem volt...

2010. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
35%
Én beoltattam magam és sokkal jobb érzés volt után a is, hogy legalább ennyit megtettem. Valószínű azért lett ilyen gyenge a h1n1 lefutása, mivel sokan oltattak. Sok ismerősöm először mereven elzárkózott, aztán 2-3 hétre rá hallottam hogy mégis elmentek "sutyiba" oltatni.Ezzel valamennyire a környezetet is befolyásolták/tuk, hiszen a szervezet azonnal reakcióba lép a vírus ellen, és ezzel csökken a fertőzőképesség is.
2010. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Beoltattam magam terhesen és már fél éves a kislányom.Egészséges (10/10 apgar értékkel született) és én nem bántam meg mert akkor ez tűnt nekem a leghelyesebb döntésnek.
2010. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

A járvány azért nem lett veszélyesebb, mert a vírus nem mutálódott. Az eredeti vírus nem volt veszélyesebb mint egy sima influenza. De a vírus azokban az országokban sem mutálódott,ahol nem, vagy csak minimális volt az oltás, tehát a mutációhoz nem volt köze az oltásnak. És egy mutálódott vírus ellen ez az oltásmár nem ért volna semmit. (ahogy az influenza A ellen sem jó az influenza B oltás)

Abban már mindenki egyetért, hogy túl nagy volt a pánik, hogy a gyógyszergyártólezt ráadásul kihasználták. A WHO is megtanulja lassan, hogy ebben a sokutazásos, globális világban mi az amire ugrania kell és mi az amire nem, vagy nem ilyen vehemenciával

2010. jún. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
szia,hogy lett 10/10 értéke?az enyémnek 10/9 es volt,erre rákérdeztem és azt mondták 10/10est sosem adnak.már bocs h megkérdezem.
2010. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Úgy látom az eddigi válaszok alapján, hogy mindenki továbbra is azt az álláspontot képviseli, amelyik mellett akkor döntött. Azt nem tudom, ha nem oltatták volna be magukat ennyien, akkor milyen erős lett volna a járvány, de nem hiszem, hogy pl. kismamáknak is ilyen nagy számban kellett volna beoltatniuk magukat (tekintettel a halálos áldozatokra is). Nyilvánvalóan lehet érvelni mindkét álláspont mellett. Arra azonban még kíváncsi lennék, hogy azok a kismamák, akik oltattak, (ha nem lett volna a H1N1) a szezonális influenza ellen is oltattak volna-e?
2010. jún. 9. 09:36
 10/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Én beoltattam az egész családot és nem bántam meg, ma is ezt tenném.

9:30-AS VÁLASZOLÓNAK:

Négy gyerekem van és mind a négy 10/10 apgarral született.

2010. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!