Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak a gyerek miatt kellettem?

Csak a gyerek miatt kellettem?

Figyelt kérdés

Mit tegyek? Megszületet a fiam 2 hónapja a kórházban láttam utoljára azóta az anyuka és nagyszülei a közelébe sem engednek! Sőt a lány eddig küldött róla képet már azt sem! Csak arra kellettem hogy "felcsináljam"? Gyámhatóság elzavart bíróságra mennyek? Van értelme? Én nem 2 hetenkénti láthatást akarok hanem hogy velem legyen a gyermek! Itt teljesen érzelmileg és mindenhogyan meglettem zsarolva és vagyok is! Elveszítem azt akibe beleszerettem és az egyetlen gyermekem! Ilyenkor hol van a magyar jog?!

Lehetőségem van az ilyen anyától elvenni a gyereket vagy esélytelen? Én érzéseim nem számítanak? Az hogy ki lettem használva?

Aki tud az kérem segítsen!



2014. jan. 24. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos gyakorlatilag kizárt, hogy megkapd a felügyeleti jogot. Láthatásért fordulj az illetékes járásbírósághoz, azt majdnem biztosan fogsz kapni. Tettél apasági nyilatkozatot?
2014. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg minimum 18 évig a fizetésed 20% miatt is.
2014. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy tettem!
2014. jan. 24. 17:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Mik az előzmények,h így viselkednek veled?Már ha szabad megkérdezni:)
2014. jan. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nyáron hozzájuk költöztem ott az anyjával volt egy veszekedés ahol csúnyán elküldtem a ... ba! Azután csak máshol találkoztunk kórházban szülésnél még ott voltam majd egyre kevesebbet írt a lány! Próbáltam zsarolással,szép szóval stb! (Zsarolás ha nem jöttök, nem költöznek ide nem támogatlak) Aztán én bocsánatot kértem mindenért, karácsonykor még pluszba megkértem a kezét, majd december 24 jött az időt kérek. Akkor nem írtam akkor az volt a baj hogy nem érdeklődőm a gyermek miatt, most meg már semmi! Röviden ennyi! Voltam náluk de mindíg el lettem zavarva! Akkor ezt ki érti?!
2014. jan. 26. 11:25
 6/9 anonim ***** válasza:
A teljes történetet így nem lehet átlátni, de azt azért eláulom neked, hogy a mai világban egy nő sem vállalja önként és dalolva azt, hogy egyedül nekivágjon egy gyermek felnevelésénei. Szóval nem tudom, mi történhetett közöttetek, de a lánynak biztos nyomós oka volt arra, hogy így döntött. Terhessége alatt mellette voltál? Amugy esélyed sincs elvenni a gyereket. Másrészt meg miért kell fenyegetőzni?
2014. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van esélyed. Rengeteg pénz kell hozzà és hamis tanuk. Tanuk alatt pszichiàtert is értek. Ez van :(
2014. jan. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pszichiátert? Minek? Nagyon komoly indok kell ahhoz, hogy egy anyától elvegyék a gyermekét. És nem pszichiátriai betegség esetén. Ehhez egy pszichiáter is kevés.
2014. jan. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amúgy meg, már bocs, de gyerekvállalás előtt kellett volna megkérni a kezét. Amúgy mit értesz az alatt, hogy ilyen anya? Ja, és ha már felmerült benned, hogy csak arra kellesz, miért nem védekeztél?

Hány évesek vagytok?

2014. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!