Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Saját készítésű babanapló,...

Saját készítésű babanapló, vagy készen kapható?

Figyelt kérdés

Szeretnék babanaplót tölteni,de nem tudom hogy vegyek egyet vagy én készítsek.

Ha én készítem akkor abban az lesz amit én szeretnék,de miből csinàljam?

Ha boltit veszek akkor melyiket,van olyan amiben sok üres oldal van apróbb jegyzeteknek?

Ti hogy csináltátok?



2014. jan. 26. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Csinaltam neki egy mailcimet, es oda ir neki mindenki, en is a ferjemmel, a csalad tobbi tagja is szuletese ota. Plusz ha keszul jo kep telefonnal, tablageppel, akkor gyorsan elkuldom neki, meg neha csak ugy megirjuk, hogy mennyire szeretjuk. Ha mar tudja ertekelni, kap jelszot es felhasznalo nevet, es elolvashatja mindet. A babamozikat is feltettem neki.
2014. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a Hoxán írok baba és kismamanaplót, leginkább magamnak. Vettem egy gyönyörű babanaplót, amibe a képektől a hajtincsekig van hely sok fontos dolognak :)


Ezt vettem magamnak:

[link]


Ezt pedig egy barátnőmnek:

[link]


Amikor regisztráltunk a dm babaprogramjába, akkor kaptunk egy kézzel írható üres babanaplót is (ez lett a kicsi bölcsis üzenőfüzete :))

2014. jan. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vette mind a két gyermekemnek.

Ha készíted sem olcsóbb, így meg készen benne vannak a kérdések, rajzok mikor melyik fog bújt ki, kérdések ...

2014. jan. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudtok mondani olyan babanaplót, amibe sokat jegyzetelhetek napi szinten,és nem kell mellette füzetet vezetnem?
2014. jan. 27. 23:15
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves Kérdező!

Ha találsz ilyen babanaplót légyszíves majd írd meg ,mert én is éppen ilyet keresek.

2014. febr. 9. 23:01
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem ide akartam...:)
2014. febr. 9. 23:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vettem egy vastagabb füzetet és oda írok le mindent és fotókat teszek bele, díszítem , szerintem ez személyesebb és szerintem nagyon fogja szeretni hogy a kézírásommal van írva, lapozgathatja.
2014. febr. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!