Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+4h-es vagyok első nstvel a...

Grófné Melinda kérdése:

36+4h-es vagyok első nstvel a hátam mögött, valaki segíteni mi ez a fájdalom amit érzek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kérdeztem a dokit is, de nem nagyon magyarázta hogy ez most mi, egy ideje úgy pár hete kezdett szúródni a mellem alatti rész bal oldalt, mára már keresztbe végig a mell alatti rész fáj, szúróan, ha ülök és nyomódik meg nagyon erősen fáj. Szombaton az nstn oda rakták a szíjjat, és mikor nem fájt olyan 9-10et mutatott, mikor fájt meg 50 körül. Szülésznő mondta, hog szülésnél ez 90-100 is lehet. Nekem azóta erősödött a fájdalom, ha tippelnem kéne simán 80as.és elég állandósúlt fájdalom, ma reggel óta érzem egyfolytában. Mit jelent ez? Másnak is ilyen? Kell aggódnom?
2010. aug. 23. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én csak ctg-re járok, de lényege ugyan az, annyi külömbséggel hogy nst-n nyomni kell gombot ha a gyerek mozog.


Mind a kettön a baba szívhangját és a méhösszehúzódást nézik.


A méhösszehúzódás az ami 40 körülre megy vagy fölé akkor volt egy méhösszehúzódás vagy is fájás.


Nekem rendszeresen van de nem fájdalmas csak a kemenyedés.


De nekem külön magnéziumot mondtak plusszba, és most már hetente nézik habár a doki szerint nem rossz csak 20 perc alatt 3x volt.


elöször azt gondoltam amit írsz hogy csak a rekeszizmodat nyomja a méhed, de ha nst kimutatja akkor az szerintem összehúzódás.

2010. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

A méhösszehúzódásos fájdalom és a szülési fájásoknak milyen közük van egymáshoz? Vagyis az, hogy én most ezt a fájdalmat érzem jelent valamit? Alul nem fáj semmim, semmi mensi szerű görcsök vagy hasonló, csak ez a szinte állandó méhizé fájdalom.

2010. aug. 23. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!