Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kb hány éves kortól igénylik...

Kb hány éves kortól igénylik a gyerekek a külön szobát? (fiú, lány)

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Iskolás kora körül.
2014. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3 éves a lányom, másfél a fiam. Külön szobában vannak, de úgy látom, hogy így nem jó nekik. Úgyhogy márciustól egy szobájuk lesz. Ha majd iskolás lesz a lányom akkor a kicsi visszamegy a szobájába, addig szerintem jobb lesz nekik együtt.
2014. jan. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem az első perctől szükséges.
2014. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a lányom és a fiam 1 szobában vannak, egyenlőre nem szeretnének külön szobát. A lányom 7,5 éves, a fiam 3. Mivel a tetőtérben van 2 szoba, amit ők fognak megkapni, mi pedig akkor leköltözünk a férjemmel a földszintre, remélem, hogy egy ideig egy szobában szeretnének még maradni, mert éjszaka egyszerűbb így átmenni, mint lépcsőzni, ha valamelyik felébred. De ha akármelyik igényelné, hogy saját külön szobája legyen, akkor egyből megoldható lenne a különkültöztetés.
2014. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi soha nem igényeltük...tini korunkban lett külön szobánk,de folyton egymásnál lógtunk:)oké,lányok vagyunk,de pl unokatesómék 18 és 15 évesek,fiú,lány,egy szobában vannak és jó nekik.

Férjemnek pl csak akkor volt külön szobája mikor a bátyja elköltözött otthonról,de elmondása szerint nem is akart volna külön szobát.

Szóval azért ez nem egy kötelező dolog:)

2014. jan. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 12 éves koromtól vágytam rá (két évvel fiatalabb az öcsém), végül nem lett soha, egy szobában éltünk, amíg el nem költöztem otthonról. Különösebb lelki sérülés nélkül kibírtuk.
2014. jan. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 batyam van, kis korkulonbseggel, 10-11 voltam kb, amikorra kulon szobaink lettek. Szerintem tinedzserkorban, amikor a lany elkezd menstrulani, fiuk csajozni stb, akkorra jo, ha lehtoseg engedi kulon szobaban lenni.

Mi nagyon szerettunk egy szobaban amugy, nalunk is az volt, hogy ugyis egyutt logtunk lefekvesig, ettol fuggetelnul addigra mar elveztuk, hogy van sajat kucko. De korabban nem volt ra igenyunk.

Ha nagyobb a korkulonbseg, pl az egyik mar iskolas, a masik meg pici (bolcsis, kisovis) lehet akkor talan praktikusabb kulon, ha zavarjak egymast, de ebben nincs sajat tapasztalat. De ez nemtol fuggetlen.

2014. jan. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs 2 év közöttük. Tudom, hogy nem létfontosságú a külön szoba, de mivel lesz rá lehetőségünk, szeretném megadni nekik. Egyelőre egy szobában vannak, mert még nagyon kicsik, de tervezni meg gyűjtögetni azért kell. Én is iskolás korra gondoltam, de tini korban mindenképp.
2014. jan. 29. 18:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Iskoláskorban azért amikor tanulni kell jobb ha nem ugrál játszik körülötte senki.
2014. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!