Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Én egy 22 éves ronda férfi vagyok, sose volt nőm, szűz vagyok. Van 1 lány aki 17 éves, nagyon tetszik, neki se volt még senkije és Ő is szűz. Akiknek mondtam, hogy tetszik mind azt mondta, hogy ronda a lány és szűz ne álljon össze egy másik szűzzel, mert rossz lesz és ha arra kerül a sor életképtelen gyerekeink lesznek. Tönkre tehetem a nemi életét és a lelki egyensúlyát. Mi a véleményetek erről? Eddig biztos vtam benne, hogy kell a lány, de most már igen csak nagy kétségeim vannak :S

2013. nov. 10. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy miért lenne valaki életképtelen,csak azért,mert szűz.

22 éves létedre,elég fogyatékos vagy.

2013. nov. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amit mások mondanak, hülyeség. Sose higyj másoknak! Tapasztald meg a dolgokat és azután vonj le konklúziókat! Hajrá! :)
2013. nov. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyi hülye van..
2013. nov. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
életképtelen gyerekek? a kolbászszalámi életszerűbb volt.
2013. nov. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megálltam már az első mondatnál.
2013. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

túlkomplikálod a dolgokat

ne azzal foglalkozz más mit mondd

hanem azzal ahogy te érzel

2013. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg,mi ez a ronda férfizés?Ha rondának tartod magad,akkor növessz szakállat,vagy bajuszt és meg van oldva a problémád!
2013. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!