Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Szoktatok néha...

Anyukák! Szoktatok néha sörözni? Jól esik nyugiban meginni egy sört?

Figyelt kérdés

2014. jan. 29. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi néha borozni szoktunk a férjemmel, amikor már alszik a fiunk. Persze, hogy jól esik.
2014. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem, mert nem szeretem, meg amúgy sem ihatnék, mert cukorbeteg vagyok. Az én gyengém a light kóla, de neked egészségedre.
2014. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Néha jó, persze, habár én csak a citromost szeretem..:)

És azt még várandósság alatt is ihatom.. Happy Time..:)


Egészségetekre!

2014. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Naná! Szerencsére nálunk eddig fixen alszik éjszaka a gyerek. Szóval altatás és aztán hétvégén mindig megiszunk valamit. Na persze nem berúgunk csak lazulunk :)
2014. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

En nem sorozni szoktam hanem szombaton estenkent mindig keszitek magamnak valami fincsi koktelt, rendelunk valami kajat es lazulunk. 8-kor mar alszik a kisfiunk (4 eves)

Az en kedvencem amit kesziteni szoktam, narancsle, par szem koktel cseresznye, par cikk jo erett magno, fel deci archer barack likor, deci gin es jo sok jeg. Ezt osszetrumixolod es le sem tudom irni milyen finom. 4 adagra valo koktel lesz belolle. Nagyon jol esik es meg a ferjemnek is izlik.

2014. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zabmester ***** válasza:

Nyáron igen, ha meleg van. Télen valahogy nem kívánom egyáltalán.

Inkább a pezsgőt szeretem, csak azzal annyi a gondom, hogy a párom egyáltalán nem szereti, én meg, ha felbontok egy üveg pezsgőt, akkor megiszom egy, maximum két pohárral egy este, utána meg hiába teszem el, kimegy a buborék, így ez elég nagy pazarlás. Sokan mondják azt a trükköt, hogy bele kell tenni egy kanalat a nyelével lefelé, de nekem így is kimegy a bubi.

2014. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os: lehet kapni ilyen kicsi két decis pezsgőket is. Mondjuk abban kisebb a választék, de láttam már jó minőségűt is, nem csak ilyen kotyvalékok vannak.
2014. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!