Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedves anyukak mennyit adtok...

Kedves anyukak mennyit adtok magatokra? Hogy ne leharcolt anyuka legyetek hanem azert gyerek mellett is jol nezzel ki?

Figyelt kérdés
Hany gyermeked van milyen idös?
2014. jan. 28. 06:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Mig pici volt es nem jart oviba eselyem se volt! Ha tornazni kezdtem, Neki a sulyzok kellettek, ha ugra-bugra resze volt O rogton ott volt....

Mar lassan 4 eves. Delelotti ovis. 8-8:30ra mentunk oviba, utana en haza, fozes takaritas es mosas plusz ami dolgom volt itthon...

Fel 11re mentem tornazni, 12kor beultem a szaunaba felorara vagy haromnegyedorara aztan zuhanyzas es 1re irany a gyerekert...


Azert multidos mert most a kistesot varjuk es egyeb problemak miatt rogton veszelyeztetett lettem

2014. jan. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha jol gazdalkodtam idovel, akkor meg egy szolim is volt a torna elott... Heti 1 biztos
2014. jan. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20 hónapos lesz a fiam, de pici kora óta így van. Hetente járok fodrászhoz (eszméletlen göndör hajam van, itthon nem tudom magamnak beszárítani és kivasalni, göndören meg utálom), havonta műkörmöshöz és kozmetikushoz. Volt, amikor tornáztam, de bevallom, lusta vagyok, így azt most nem csinálom. Itthon melegítőben vagyok (nem lehányt és nem kinyúlt), ha elmegyek persze igyekszem csinosan felöltözni. Sminkelni nem nagyon szoktam (ha visszamegyek dolgozni sminkelhetek eleget), max. kihúzom a szemem és kispirálozom. Jövő héten kezdem a 90 napos diétát (máskor is nagyon bevált), mert van pár kiló amit le kell adnom, de ez nem a terhességből maradt, alapból nem vagyok vékony. Kb. ennyi.
2014. jan. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Fodrasz havonta (hosszu hajam van, egyfele modon szeretem vagatni, de festetem, ezert havonta) gel lakkot hordok, kozmetikushoz nem jarok, mert szep a borom es utalom a kozmetikakat. :) A ruhakat nagyon szeretem, minden heten atturom az asos.comot meg a zara-h&m-mango kort, erre nagyon adok. Kiscsajjal hetente 3x itthon tornazok, hugival heti 1 joga, ferjemmel valtozo gyakorisaggal futni jarunk egy atletikai palyara. Ennyi van, ami a kulsommel fugg ossze. Atlag hetkoznapon, ha itthon vagyunk, akkor is feloltozom normalisan: leggings, farmering van rajtam itthon, vagy oversized pulcsi. Ilyenkor csak minimalisan sminkelek, nivea make up starter, bb krem es spiral plusz szemceruza, a haja, at minden nap kivasalom.


21 honapos a lanyunk, mindig igy volt.

2014. jan. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Fodrászhoz járok havonta festetni és igazíttatni, hetente arcpakolás, időszakosan bőrkúrák. Kozmetikushoz nem járok rendszeresen, de el kellene kezdeni. Hajam hullámos, frissen mosva jól néz ki szárítás nélkül is, egész más ha beszárítom, ha megint mást akarok, akkor kivasalom. Időfüggő és kedvfüggő. A bb krém egy áldás, pici szemfesték, szájfény. Általában farmerban járok, rendes bakancs vagy csizma van rajtam, sportos dzsekivel. A nyarat jobban szeretem, farmer vagy színes short-térdnadrág pólóval, szandállal. Ha olyanom van, szoknyában megyek homokozni a játszótérre.

2 gyerekem van, a nagy 4 éves, délelőttönként ovis, a kicsi 19 hónapos.

2014. jan. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Kb 3 hónapos korában kezdtem el esténként 1 órát tornázni,elapadt a tejem amúgy is,tehát már nem kellett semmire várni.3naponta hajat mosok,félévente vásárolok ruhát,őszi-téli időszakra,aztán tavaszi-nyári időszakra.Kinyúlt,kibolyhosodott,szakadt ruhát otthon sem hordok..Fogat mosok mindennap,fürdöm fésülködöm,reggel este arcmosás,arctonik,arctej,mielőtt elmegyek otthonról egy kis sminket teszek fel: szemhéjtus vékonyan,szempillaspirál,ha kell korrektor,télen szoktam alapozót is,mert nagyon kifehéredem,és sápadt az arcom.ha gyantázom a lábam-kezem akkor 3 hetente szoktam,de van amikor az elektromos borotvámat választom azt kb 5 naponta kell,fodrászhoz 3 havonta járok megigazítja a frufrum,vág egy kicsit,kicsit megtépi,és ha épp olyanom van melíroztatok.Körmömet magamnak festem,reszelem,ritkábban eljutok körmöshöz is,úgy kb félévente egyszer.Ezeket születése előtt is így tettem,és születése után is,most 3 éves. 24L
2014. jan. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Kb 3 hónapos korában kezdtem el esténként 1 órát dvdre tornázni(már váltottam szobabiciklire,sokkal jobb),elapadt a tejem amúgy is,tehát már nem kellett semmire várni.3naponta hajat mosok,félévente vásárolok ruhát,őszi-téli időszakra,aztán tavaszi-nyári időszakra.Kinyúlt,kibolyhosodott,szakadt ruhát otthon sem hordok..Fogat mosok mindennap,fürdöm fésülködöm,reggel este arcmosás,arctonik,arctej,mielőtt elmegyek otthonról egy kis sminket teszek fel: szemhéjtus vékonyan,szempillaspirál,ha kell korrektor,télen szoktam alapozót is,mert nagyon kifehéredem,és sápadt az arcom.ha gyantázom a lábam-kezem akkor 3 hetente szoktam,de van amikor az elektromos borotvámat választom azt kb 5 naponta kell,fodrászhoz 3 havonta járok megigazítja a frufrum,vág egy kicsit,kicsit megtépi,és ha épp olyanom van melíroztatok.Körmömet magamnak festem,reszelem,ritkábban eljutok körmöshöz is,úgy kb félévente egyszer.Ezeket születése előtt is így tettem,és születése után is,most 3 éves. 24L
2014. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
bocsánat,kétszer küldte el, napok óta vacakol a net
2014. jan. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elso vagyok

Fodraszhoz nem jarok mert en az vagyok kormoket utalttam mindig is..

2014. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

havonta járok fodrászhoz,festetem,vágatom(nagyon ősz vagyok)

3 hetente,havonta járok kozmetikushoz gyantáztatok,szemöldökömet szedetem ki

kicsi körmöm van,de 3-4 naponta festem,van sok gél hatású körömlakkom.a műkörmöt,gél lakkot nem szeretem,mert gyorsan nő a körmöm,egy hét után lehetne csináltatni,a lenőtt köröm meg igénytelen.inkább én magamnak

munkába kifestem a szemem,hajam megcsinálom,itthonra nem sminkelek

a ruhákat nem szeretem,nem nagyon érdekel a divat,de nem vagyok szakadt,vannak normális ruháim,de nem dől ki a szekrényből

néha rámjön és pár hónapig eljárok edzőterembe,de aztán abbahagyom.most jó lenne megint elkezdeni.sajna súlyfelesleg van rajtam,de nem szülés után maradt rajtam,azóta híztam jó pár kilót.állandóan fogyózom,de a jo-jo mindig bejátszik

ja és egy fiam van,4,5 éves

van időm amúgy szépítkezésre,mert nem dolgozok minden nap,de amikor dolgozok,akkor 12 órát és éjszakázom is

2014. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!