Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, szerintetek mire...

Anyukák, szerintetek mire való egy pszichológus?

Figyelt kérdés

Milyen élethelyzetben fordulnátok hozzá, miben várnátok tõle segítséget?


Sok tévhitbe futok bele, ezért érdekelne minél töb vélemény, tapasztalat.


Köszönöm.


2014. febr. 2. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy mondatban: Bármilyen élethelyzetben, amit én nem tudok megoldani.

Nekem nem lenne ciki pszichológushoz járni/hordani a gyerekem.

2014. febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zabmester ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen bármilyen olyan helyzetben, amikor szükségesnek érzem, akár csak azért, mert jól jönne, ha egy olyan személy hallgatna meg, aki kívülről jobban rálát a dolgokra és elfogulatlan, vagy azért, mert olyan problémám van, amit egyedül nem tudok megoldani, feldolgozni. Mondjuk én ebben semmi cikit nem találok, magam is segítő szakmában dolgozom, kamaszként jártam is pszichológushoz egy időben és csak jó tapasztalataim vannak. Az akkor öt éves fiamat is vittem gyermekpszichológushoz, amikor úgy éreztem, hogy ez szükséges, mert egyedül nem tudtam hatásos megoldást találni (nem kell egetverő dologra gondolni, az óvodai viselkedésével volt némi probléma).
2014. febr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!