Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mi volt a legkellemetlen...

Kinek mi volt a legkellemetlenebb vizsgálata, beavatkozása a terhesség és a szülés alatt, után?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem az amikor a szülőszobán megvizsgált a doki fájás közben és még tágítani is próbált!Ép nagyvizit volt úgyhogy rengetegen álltak a lábam között a fájásomra várva!:-/ Nah ez mindenhogyan a három terhességem közűl a legkellemetlenebb emlékem!
2009. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt a magzatvízvizsgálat már az utolsó hetekben, nagyon fájt, a doki meg beszólt, hogy én még a terhességre sem vagyok felkészülve, nemhogy a szülésre... :S Fel tudtam volna rugni!

Szülés alatt végülis egész jól ment minden, a varrás volt már rossz, mivel a fiam teljesen szétszakított, a doki elég sokáig stoppolt és akkor már ugye túl volt a szülés alatti extázis. :)

A legborzasztóbb nekem mégis a szülés utáni éjszaka volt, annyira fájt a gátsebem, hogy azt hittem a falat lekaparom a 10 körmömmel, az ápolócsajok flegmák és bunkók voltak, mert nem tudtam pisilni és katéterezni kellett. Hajnalra derült ki, hogy vérömlenyem lett a gátsebem mögött, ezért volt a fájdalom és minden más, meg is kellett műteni.

2009. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nevezzük beavatkozásnak,mikor császár után az ápolónő hajnalban tisztába tett,a fejemig voltam véres,majd a lábam közé dobott egy nagy adag papirvattát.Majd el süllyedtem.Ja meg császár elött a katéterezés,a nővérke elfelejtette rátenni a sikositót.Utána még egy hétig összeszoritott foggal pisiltem.
2009. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt az a cukor vizsgálat, már nem tudom mi a neve, amikor azt a cukros löttyöt kellet éhgyomorra inni. Fúú de rosszul voltam tőle :S

Szülés alatt hááát, maga a szülés, vagyis a vége. Úgy értem, az fájt a legjobban. Legkellemetlenebbnek a gátvarrást nevezném, egy idő után elég rossz érzés volt, amikor már nem hatott az érzéstelenítés. De mondjuk szülés után nem volt nagy cucc, mint fájdalom, csak nagyon kellemetlen volt.

2009. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem a legrosszabb emlékem az, amikor a császár utáni napon vagy 5-6 alkalommal is beletenyerelt az orvos a hasamba. Ehhez képest a 12 magzatvíz vizsgálat és a műtét kispiskóta volt. Ja és az injekció. Napi 3x.
2009. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Amikor 7.5 órán át nyomták belém az oxitocint (már a második próbálkozás volt) csillagokat láttam, és a doki közölte, hogy egyáltalán nem tágulok. Császár lett:(
2009. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Előző! Én is pont így jártam. Én 7 órán keresztül vajúdtam, már úgy fájt, hogy azt hittem belehalok. Csak kaptam az oxitocint és vizsgált a doki. Majd közölte, hogy császár, mert sehova nem haladunk.
2009. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

A szülés alatt a fájás alatti vizsgálat volt nagyon rossz. Nemcsak fájt, hanem valahogy idegesített is, úgy éreztem, hogy nem elég magát a fájást elviselni, még le kell feküdni, és a turkálást is elviselni.

Szülés után a méhem kitisztítása is nagyon fájdalmas volt.

2009. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is a fájás közben méhszáj vizsgálat fájt a legjobban. A legkellemetlenebb pedig talán a 12 hetes vizsgálat mivel akkor még nagyon nagyon szégyenlős voltam és rohadt szar volt felfeküdni. Utána már megszoktam.
2009. dec. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem minden olyan a mi a méhszájtágulással kapcsolatos, a burokrepesztés. Érdekes viszont, hogy én végig üvöltöttem a szülésnél a fájásokat. Le voltam kötve nem változtatthattam testhelyzetet sem. A végén már még sem éreztem, hogy a szülésynő teljes alkarja bennem volt mert ki kellett húzni a gyereket belőlem. Még jobb is mint a vákum. :) A gátseb varrása meg a másik csillagos világba vitt el. Nem is értem miért mondták hogy adtak érzéstelenítőt mikor minden szúrást külön éreztem, még a zsínór mozgását is amivel varrt. Brrrr! Én megfogadtam nem élem át ezt még egyszer. Bedig terveztünk tesót. Igaz mostmár több okból is de nem lesz kistesó.
2009. dec. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!