Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A helyemben elmennétek a baba...

A helyemben elmennétek a baba nélkül?

Figyelt kérdés
A férjem el akar vinni egy welness szállóba,amire rég vágytam és sose voltam még.Viszont van egy 8 hós babám,akit nem akarok itthagyni.Anyum vigyázna rá szivesen szeret is vele lenni a pici,de ennyi idore (két nap)még nem hagytam senkivel..A baba sajnos tápis mert beteg voltam és antibiotikumot szedtem a szűlés idején)Ti mit tennétek?Vagy szégyen itt hagyni egy ennyi idos picit?

2014. febr. 4. 13:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
82%
Szégyennek nem szégyen, ha te kibírod nélküle két napig (és ő is nélküled), akkor nyugodtan.
2014. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
6%
Hónapos a szó,amit keresel.
2014. febr. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem szégyen, és ha valakire anyukádra rábízhatod. Két nap nem sok. Én mondjuk belepusztultam volna a hiányába. A döntést viszont neked kell meghozni. Telefonotok van.
2014. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem nem keresem a szót kedves második.Csak mivel nem tudom mikor ébred a kicsi,siettem az írással
2014. febr. 4. 13:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Jót is tesz a kicsinek, hogy ha egy kicsit kipihened magad, és vagy nélküle. :) Hiányozni fog rendesen, de annál jobban értékeled majd. És hamarosan jönni fog az a korszak, amikor hirtelen bizalmatlan lesz mindenkivel, akit nem lát naponta - akkor hónapokig nem fogod tudni rábízni senkire és muszáj lesz ottmaradnod mellette.
2014. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szégyen..

A gyerek nincs hozzádnőve.

Szüksége van apárodnak is csak rád, neked is csak rá. A gyereketeknek is szüksége lesz arra, hogy nélkületek legyen.mst mg nem, de fokozatosan már ilyen kicsinek hozzászokik ahhoz,hogy nem mindig van anya ott, nem tud a szoknyája mögé bújni, kesőbb segíti az önallőságot..

Persze ez most erős, de lelkileg fokozatosan kell neked is és a gyereknek is hozzászokni.

Örülj, hogy van akire bátran rábízhatod a babat..

Érezztek jól magatokat!

2014. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Bízd rá nyugodtan anyukádra.Két nap nem egy hosszú idő.És szerintem neked is szükséged van egy kis kikapcsolódásra.
2014. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én rábíznám. És ki előtt kellene szégyellned? Nemsokára mi is megyünk egy kicsit kikapcsolódni, de engem nem érdekel, hogy más szerint helyes-e. Nekem szükségem van rá, és a gyerek sínyli meg, ha hosszasan rossz hangulatban vagyok.
2014. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bár az enyém két éves, de most vagyok ebben a dilemmában! Eddig minden wellnessre vittük. A legutolsó már nagyon nem volt pihenés. A dackorszakot éli, ha ráun valamire menni kell stb.

A férjem mondta,hogy most márciusban menjünk el kettesben. Én is szeretném, és tudom ránk is férne egy kis idő, de nem tudom,hogy milyen lesz nélküle! Pedig imádja a nagyszülőket, aludni is szokott náluk!

Valószínűleg el fogunk menni! Kell,hogy kicsit férj és feleség is legyünk, ne csak szülők!

2014. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 porcukormókus ***** válasza:

Igen, mennek!

Es nem, nem szegyen! :)

2014. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!