Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a páromnak...

Hogyan mondjam el a páromnak hogy babát várok? Ti hogy mondtátok el?

Figyelt kérdés
Elsõ babánk. Terveztük, és az 1.hónapban összejött. Szombaton találkozok a párommal. Holnap leszek 5 hetes. (utolsó menszi szerint)
2014. febr. 6. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi együtt élünk a párommal, mikor reggel elvégeztem a tesztet, utána úgy mentem be hozzá ébreszteni, hogy "gratulálok APUKA".
2014. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megmutattam neki a tesztet, és elmondtam, hogy mit jelent a két csík:)
2014. febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem bírtam kivárni, míg hazaért, úgyhogy telefonba mondtam el
2014. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondd azt neki, hogy átment a vizsgán, sőt, kitűnőre vizsgázott. Ő majd megkérdi miből? Te pedig mondd hogy kisbaba-készítésből! :)

Egyébként én is telefonban mondtam el, rögtön jött haza megnézni a tesztet, mert mondtam hogy szerintem halványan de ott van a picikénk!

2014. febr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én épp a szüleimnél voltam pár napot mikor megtudtam nem vagyok egyedül. Mikor hazautaztam a férjem jött értem kocsival az állomásra. Rossz szokása hogy útközben köti be magát vagy ha rászolok.


Hát most rászoltam hogy kösse be magát mert egyedül nem nevelek guereket. Ráncolta a homlokát nem értette mért mondpm de megint rászoltam valamiért épp hogy hazajöttem. De nem mondott semmit . Mikor hazaértünk megkerestem a tesztet és megkérdeztem nem esettle mért monndtam? monta hogy furcsállotta de nem érti h mi a különös. Meg fáraszto napja is volt. Az orra alá sugtam a tesztet és mondtam hogy na itt az értelme a mondandómnak. Na igy már egyértelmű volt neki.

2014. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk pont december 5.-én derült ki :) Párom dolgozott és otthon ültem és mivel előtte éjszaka a retrós édességekről beszélgettünk így gyorsan elfutott és vettem ezt azt. Nehéz volt mert külföldön voltunk épp akkor és ott nem lehet sok mindent kapni a jó magyar édességekből.De azért sikerült összeszednem ezt azt és az egyik édesség hátuljához ragasztottam a tesztet és beraktam a mikulás csomagba :D Alig akarta észrevenni és alig akarta elhinni!! :) Örült neki rendesen :) Azt várta mikor jelentheti már be a többieknek :) 13 hkm :)
2014. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk mind kétszer ő vette először észre, hogy "nem kellett volna már megjönnie?" és tényleg, de igen. Együtt vettünk tesztet, és türelmetlenebbül várta az eredményt, mint én :-). Úgyhogy majdhogynem "ő mondta el nekem" :-)
2014. febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!