Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a páromnak,...

Hogy mondjam el a páromnak, hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Mi nagyon szeretjük a különleges helyzeteket, de most nincs nagyon ötletem. :- (
2008. aug. 22. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csomagold be a terhességi tesztedet, a legjobb ha nem tudja hogy néz ki, és nem érti először hogy mi van.
2008. aug. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Persze terveztük, vártuk a babót. :-)És most 2 csík!!!!
2008. aug. 22. 08:48
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Én kora reggel felkeltem megcsináltam a tesztet (rögtön pozítiv lett) főztem kávét a páromnak csináltam reggelit,mindent rápakoltam egy tálcára, a szélére odaraktam a tesztet és bevittem neki ágyba a reggelit. Rögtön felfedezte és fülig érő szájjal kérdezte hogy "akkor most apuka lettem?" és megölelt. :-)
2008. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt teszteltünk, vagyis én csak a pisit adtam hozzá, mert szinte kiközösítette magának a tesztet. Aztán NAGYON BOLDOGOK VOLTUNK/VAGYUNK!!!!!
2008. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én lefényképeztem a tesztet és telefonon elküldtem neki a képet. Mondanom sem kell azonnal hívott pedig előző nap pont összevesztünk valamin. De berakhatod a táskájába is vagy a lakásban olyan helyre ahol biztosan megtalálja.
2008. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, arik vagytok, mindegyik válasz nagyon tetszett! :-)
2008. aug. 22. 12:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szia én mind a kétszer vettem egy kisruhát és odaadtam neki persze becsomagolva( a lehteő legkisebb ruhát)
2008. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ugy volt hogy hazajött munka után és leült ebédelni,és a kezét a hasamra tettem és aztmondtam ottvan bent a gyermekünk.kérdezte ez komoly?mondtam igen,és megmutattam a tesztete. nálunk csak ennyi.de nálunk tudta hogy tesztete fogok csinálni.
2008. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én tuti megvárnám, hogy hazaérjen és a vacsinál vagy egy séte közepette odaadnám neki a tesztet.
2008. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én reggeli kávé közben közölném vele, h x hónapig albérlőnk van: :) Ő már mondta, h alig várja, h albérlőnk legyen. :)

Meg anno volt/van egy pénzérménk, ami megvan jelölve, amit akkor csináltunk, amikor azt hittük, h baba lesz, de persze nem, lett. Azt tenném a kávéja mellé. Abból egyből tudná. :)

2008. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!