Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális az, hogy 19 éves...

Normális az, hogy 19 éves vagyok és egyszerűen megőrülnék ha most terhes lennék vagy lenne egy gyerekem?

Figyelt kérdés

Ez azt jelenti, hogy nincs bennem anyai ösztön? Van a családban kis baba meg kis gyerek, szeretek velük játszani, meg elvagyok ha vigyázni kell rájuk vagy valami, de ha nekem lenne megőrülnék. Még a gondolattól is kiráz a hideg. Főiskolás vagyok mondjuk, tehát még van legalább 2 évem, de akkor is félek, hogy nincs bennem semmi anyai. Még a macskám ellátásában is anyukám segít :)

Ez baj???


2010. jan. 31. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! barátnőm elmúlt 25, és még mindig így érez... majd rákattansz, nem vag yelkésve ne aggódj, a mai világban ebben a korban nem a gyerekvállalás az elsődleges feladat.
2010. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatni normális. A húgom is így volt, hogy ő aztán nem, neki soha nem lesz gyereke stb. Aztán 20 évesen terhes lett, és látnád most a kisbabájával! :) Szóval ne aggódj.
2010. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:) Köszi a válaszokat. Am azért gondolkodtam rajta, mert egy csomóan mondják, hogy fiatal anyukák akarnak lenni. De én előbb diplomáznék, utazgatnék, buliznék még. Azt hittem valami baj van velem :)
2010. jan. 31. 20:29
 4/11 anonim ***** válasza:
A fiatal anyuka nem 19 éves... hanem 21-22 :)
2010. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen, szerencsére :D
2010. jan. 31. 21:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj. Szerintem amit jól teszel az, ha lediplomázol, kiszórakozod magad, stb..... A gyerekeket szereted, az biztos. Szerintem az anyai ösztön benned van, csak még nem vagy érett az anyaságra. Mindennek megvan a maga ideje. Ez az idő nálad még nem jött el! Alapozd meg a jövődet, önállósodj!

Sok boldogságot

2010. jan. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj. Vagy megváltozik vagy nem... Van aki már ilyen korban gyereket akar, van aki meg sosem, de mindketten lehetnek boldogak. Akármelyik következik be, te még ugyanolyan ember vagy mint más...
2010. jan. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :) akarok majd gyereket, abban biztos vagyok, csak még sok évnek el kell telnie addig :)
2010. febr. 1. 00:43
 9/11 anonim ***** válasza:
én 27 éves koromig nem akartam gyereket.aztán valami megfordult és már szerettem volna.most 31 vagyok és itt szuszog a kiságyban a kisfiam.nyugi,meg fog változni a véleményed.tanulj,bulizz,éld ki magad és utána jöhet a többi!
2010. febr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mkinek :D
2010. febr. 5. 01:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!