Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzbe van egy gyerek...

Mennyi pénzbe van egy gyerek havonta?

Figyelt kérdés
Állandó munka nélkül gondolom merész lenne belevágni ... és felelõtlenség
2014. febr. 10. 10:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Eleinte nem sok, pelenka és popsitörlő, ha van tejed, a drágaság később kezdődik, ovi körül és egyre nő...
2014. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
igen felelötlenség lenne. Arra is kell gondolni hogy lehet különleges tápszer kell ami még támogatottan sem olcsó vagy esetleg valami mozgásfejlesztő foglalkozás kell, ezek mind drága dolgok viszont ha nem viszi az meber lehetnek maradandó dolgok belöle, pedig kzelehetö lenne kis korban. sok babának van szüksége tornáztatásra, masszirozásra ilyesmi.
2014. febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
45%

Tényleg később lesz egyre drágább, főleg, ha a tankönyvek árára gondolok.

A lányom még csak 14 hónapos, egyenlőre havi kb. 10 ezret költök rá, ebből 6 ezer a pelenka.

2014. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hát,ha nincs állandó jövedelem,az gáz.Az elején még nem gáz,amíg szopizik,addig legalább a kajájára nem kell költeni,de hát ez is lutri,mert lehet,h tápszeres lesz.Megpróbálom felsorolni:pelenka kb.7-10 ezer,popsitörlő 800-1000ft,fürdető,popsikrém-pár száz a gyógyszertári;ha beteg lesz,a gyógyszer elég drága 3000-5000 között szokott lenni nekem;Az biztos,h kis gyerek kis gond,nagy gyerek nagy gond,ahogy nő,több pénzt kell rá költeni.Az én lányom már 3 éves,most egyelőre ennyi jutott eszembe kezdésnek,majd még írok,ha eszembe jutnak dolgok.ÉS ugye kellenek ruhák,vitaminok,orrszívó,cumi,cumisüveg,ilyen apróbb dolgok.Szóval ezeket is kell pótolni,bele kell számolni.Megkérdezhetem,terhes vagy már?
2014. febr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

olyan furcsa, hogy mindenki azt írja ezekre a kérdésekre, hogy csak pelus meg popsitörlő, meg esetleg tápszer.


a fenéket :) a rezsit ne hagyjuk már ki, hisz miatta jobban fel kell fűteni a házat, fürdetjük, villanyt kapcsolunk, plusz hozzátenném azt is, hogy egész nap otthon vagyunk ugye, nem a munkahelyünkön ülünk, így a mi rezsi részünk is jóval megnő.

és ott van az étel is, szintén több lesz mert ő is fog enni 4-5 hónapos kora körül és ráadásul váltunk jó minőségű ételre, hogy a legjobbat kapja :)


szóval nem havi 10E, hanem több ;)

2014. febr. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csak a tápszer volt 20ezer, mert csak a legdrágábbat ette meg a lányunk. Aztán egy 10-essel több a rezsi, pelus+popsitörlő szintén 10. És akkor még a gyógyszerek, ha kellenek, oltások... Szóval kb 50ezer volt mindig a gyerekre.
2014. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy az elején nem sok?

Még ha anyatejes is a pelus min 10ezer,ha tápszeres akkor meg még recepttel felírva is van 10ezer csak a tápszer.

Az első 3-4 hónapban kb 20-30eFtból meg volt minden,utána emelkedett mikor elkezdtem a hozzátáplálás,aztán ahogy kevesebb tápszert evett csökkent,tejpép néhány üveges bébiétel,neki külön zöldségek,húsok stb.Bölcsis lett is kb 20ezer volt az ebéd + a pelus,most ovis 10ezer az ebéd és hozzájön ha még valami program van az oviba tisztasági csomag stb.

2014. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem mindegy, hogy 10000 vagy 50000, ezért is kérdeztem meg, mert fogalmam sincs hogy mennyi az annyi, amúgy nem nõ vagyok hanem pasi, de köszönöm a válaszokat!!
2014. febr. 10. 11:53
 9/20 anonim ***** válasza:

szerintem a 10e kicsit kevés, az 50et meg sokallom... pelus, popsitörlő krémek stb. megvan 10-12ből. Ha tápszeres, a tápszer is 10 biztos. Aztán ha akarsz pár ruha, játék, ilyesmi, de ezt ugye nem kell minden hónapban. Nem beszélve az első dolgokról, mint kiságy, pelenkázó, babakád stb.

Szerintem az első nagyobb bevásárlás, ha használtat, de jó állapotút vesztek, akkor 50-60ból megvan, a havi dolog meg ha tápszeres, 30, ha nem, 20ezerből.


SZERINTEM

2014. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy az innentól meg értelmetlen a kérdés.
2014. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!