Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzbe van egy gyerek...

Mennyi pénzbe van egy gyerek havonta?

Figyelt kérdés
Állandó munka nélkül gondolom merész lenne belevágni ... és felelõtlenség
2014. febr. 10. 10:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
16%

3-as vagyok

Márpedig ki lehet hozni havi 10 ezerből is.

Popsitörlő 2 csomag fogy havonta, ez 400 Ft, mivel a Pennys 199Ft-osat veszem.

Pelenka DM-es kuponokkal 6ezer egy hónapra.

A lakás 16-18 fokos, ettől többre nincs pénzünk felfűteni gyerektől függetlenül.

Olyan sokat még nem eszik, az étkezése se kerül sokba.

Fürdető 500Ft/hó, popsikrém még ettől is kevesebb.

Tápszer 2 doboz fogy havonta, DM-eset eszik, kuponnal ez sem drága.

1 éves koráig Novalac Allernovát kapott, az még 400Ft sem volt dobozonként.


Szóval, ha nem akarsz flancolni felesleges Fisher Price játékokkal, Libero pelussal és márkás, új ruhákkal, akkor nem kerül sokba.

2014. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

Kedves utolsó!

Azért mert nektek nincs pénzetek még nem flancolás a márkás pelus például.A kisfiamnak csak a Pampers pelus volt jó mindegyiktől vörös lett a popsija,hiába kenegettem Sudokrémmel.Nem láttam el FP játékkokkal mert feleslegesnek tartom Őket ugyanis csak a márka név miatt drágák pl a Simba játékok is ugyanolyan jók és fele olyan olcsóak.A popsitörlőből is legjobb a Huggies és a Pampers volt a többi vagy olyan nedves volt,hogy csöpögött vagy száraz.Vagy a Hádában vásároltam vagy új ruhát vettem neki de nem a márkanév miatt 3-4szer drágábbakat hanem szimplán jó minőségűt.18-19 fok egyátalán nem meleg tehát 21-22fok van nálunk Nem hinném,hogy ezekkel flancolok,tápszerből is csak a Beba volt jó neki pl a Milupától szorulása lett,hányt és fájt a hasa.Nekem fontos nagyon is a gyerekem,ha valamiből ezért drágább kell akkor azt veszek,ez nem flancolás.

2014. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
7es voltam
2014. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
*na tehát fele olyan árban vannak
2014. febr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%

Hát azért,hogy valaki nem 16 fokon tartja a lakást, az nem flancolás szerintem!

És azt sem szabad készpénznek venni,hogy biztos lesz anyatej. Nekem nem volt, a tápszer havonta 12 ezerbe került. Izomtónus zavara lett, vinnem kellett tornára, ami szintén havi 12 ezer.

Ha beteg lett 5 ezer alatt nem úsztam meg. Most két éves, beteg lett. Kiváltottam az antibiotikumot, a köptető, meg a normaflore-t ugye az antibigyó mellé és hipp-hopp 4600-at ott is hagytam a patikában!

És hiába próbáltam a legolcsóbb pelust, akárhogy is, nekünk kifolyt belőle a pisi. Pedig végigpróbáltam elég sokat, aztán amikor meguntam,hogy egy héten legalább 3 reggel úgy ébredünk, hogy tiszta pisi a gyerek ruhája, akkor vettem Pampers-t,ami bevált!

2014. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
71%
Igen felelőtlenség úgy belevágni, hogy havi 10000 ből elvan egy baba. Bármikor bármi történhet és azt is meg kell tudni oldani, meg kell venni (lásd gyógyszer, speciális foglalkozások). És azzal is tisztában kell lenni, hogy ahogy nől a gyerek úgy egyre nagyobbak az igényei, és akkor is meg kell tudni teremteni a lehető legjobb körülményeket neki. Nem flancolásból nem fagyoskodhat vagy éhezhet egy gyerek! Sok mindenen lehet spórolni ez igaz, csak ne a gyerek rovására menjen.
2014. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az hogy mennyibe kerül egy gyerek, hát mindenkinek más összeg. Van aki 10000ft-ből kihozza van aki 50-ből. Mások az igények. Viszont az állandó munka nemcsak a gyerek miatt fontos és kell, hanem saját és párod megélhetéséhez is! Ha van állandó munka, látjátok mire mennyi jut, és eldöntitek belefér-e a gyerek.
2014. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%
Kedves 11-es a 16 fokos lakás egyáltalán nem egészsges föleg egy kisgyereknek... Örülj neki hogy a te babádnak elég volt az olcsó tápszer, nekünk támogatással volt havi 6-8 ezer Ft mert csak speciális tápszert kaphatott sajnos. Ezt nem lehet elöre tudni.
2014. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
49%
Na, ahol már fűtésre sincs pénz, oda végképp nem értem minek gyereket vállalni. És ha neadjisten koraszülött lett volna? Nekünkk 36 fokos szobát kellett neki biztosítani. Szép is lett volna, ha azt mondom bocs, de erre most nincs pénz...
2014. febr. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
77%

11/19

Ilyen válaszok után őrölök, hogy nem egy lukas gumi eredménye vagyok akinek egy fűtetlen lakásban kell nyomorogni, mert még a neki járó családit sem költik rá.

2014. febr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!