Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vagytok még itt, akik nem...

Vagytok még itt, akik nem oltattok, szülők? (h1n1)

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, már szinte mindenki beadatja az oltást. Csak azok válaszoljanak, akik nem!
2009. dec. 8. 15:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%

15 hós a fiam. Én nem adatom be, se neki, se magunknak. A barátnőmék beoltatták magukat, nekik nem lett bajuk, de például a kisfiát nagyon megviselte. Lázas lett, hisztis, nyűgös, nem aludt, nem evett. Persze olyat is ismerek akiknél semmi probléma nem volt. Én úgy hiszem, nem olyan súlyos dolog ez. Szerintem kicsit fel van fújva. Anyum eüs, ő is azt mondta ne, és a gyermekorvos is azt mondta, hogy felesleges.

Ez az én véleményem.

Üdv :)

2009. dec. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%

Érdekes... csak azt a véleményed akarod megerősíteni, hogy nem?

Nálunk a bölcsiben volt aki beadatta, volt aki nem. Aki beadatta annak sem volt eddig még baja.

Most hallottam a MR1 rádióban hogy a tüdő-, agyhártya- és arcüreggyulladást okozó baci védőoltást érdemes felvenni, mert ez a baci szövődményei döntötték le az embereket. A gyerekeket szokták oltani ez ellen...

2009. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Én se oltatam 17 hónapos a kicsi. Se mi se a gyerek nincs oltva.
2009. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
20 hónapos kisfiamat és magunkat sem oltattuk.
2009. dec. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
2 éves,mi sem oltattunk.
2009. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

22 hónapos múlt,én 27 hetes vagyok.Nem oltattunk.Nem is fogok.

Remélem nem lesz bajunk,ha pedig elkapu nk valamit kigyógyulunk gyorsan.

Ne rágódj ezen.Próbáljatok egészségesen élni,friss levegö szellöztetés,vitamin,kézmosás,kerüld a nagy társaságot.

Kellemes idötöltést.

2009. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
2 éves fiam van, nincs oltva sem ő sem én. Bár lehet, hogy beadatom. Magamat mondjuk nem féltem, de ki tudja, szóval valószínűleg be fogom adatni, csak most már az időhiány eléggé befolyásol. A gyereknek most nem tudom beadatni, mert a bölcsiben ismét beköpték valami náthával :S
2009. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem adattuk be: két gyerek, kismama, férj.

Nem is készülünk rá.

2009. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám még csak 6 hónapos, őt nem oltathatnánk, de ha lehetne, akkor sem tennénk. Magunkat sem oltattuk.
2009. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

10 hetes a fiam, anyatejes, nem oltatunk. Pedig néha nagyon elbizonytalanodom, hogy talán mégiscsak kellene, de aztán mégsem.

Sosem voltam még influenzás, és évek óta nem voltunk betegek a párommal. Sok gyümölcs, zöldség, vitamin.

2009. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!