Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vagytok még itt, akik nem...

Vagytok még itt, akik nem oltattok, szülők? (h1n1)

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, már szinte mindenki beadatja az oltást. Csak azok válaszoljanak, akik nem!
2009. dec. 8. 15:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi kb 2 hete eldöntöttük, hogy beadatjuk, de azóta is húzzuk halasszuk :) Szóval még nem kapott se a férjem (pedig a hűtöbe van) se a 3 éves se a 17 hónapos, se én mint kismama.
2009. dec. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
1gyerek,apuka, 33hetes vagyok, nem oltatunk!
2009. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
2 éves, 4 éves gyerekeinket sem és magunkat sem oltattuk be. Néha én is elbizonytalanodom. Remélem jól döntöttünk.
2009. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
2 hónapos és senki nem fog oltatni.
2009. dec. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Se magunkat,sem a gyereket nem oltatjuk.A lányom 13 hónapos.
2009. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Sem magunkat, sem a gyerekünket (8 éves) nem oltattuk be.

Az egyik munkatársam nov. 18-án oltatta be magát, jelenleg tüdőgyulladása van.... ennyit az oltásról.

2009. dec. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Mi sem ^^


24én érkezik Abi,addig magam már felesleges,am is kisfaluban élünk,olyan friss levegő sehol nincs az országban(é-mo) max 400 ember él a faluban,többség idős és kisgyerekes.

Immunerősítünk,de ha vmi baj van rohanunk orvoshoz.


Ada és Abi

2009. dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

6 hónapos ikreim vannak, sem én, sem a férjem, se senki a családból nem oltatja be magát.

Szerintem nem is lenne nagy hatása, mivel már több mint 1 hónapja bemondták, hogy változott a vírus, tehát az oltás sem véd igazán, másrészt nagyon gyanús, hogy csak Magyarországon szerepel napi szinten főhírként, másutt sima influenzaként kezelik...

2009. dec. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A babám féléves, tehát Őt nem.

Nekem egyéb makacs vírusbetegségem van így állítólag engem nem oltanának be. Pedig az anyatejen keresztül védené a babámat is. De szoptatni sem szoptathatok sokáig már mert gyógyszert kell majd szednem, tehát ha oltatnám is magam a babám sajna már nem szopizna. :(

2009. dec. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. dec. 9. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!