Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek nem szokott gondotok...

Nektek nem szokott gondotok lenni mostanában a Libero pelenkával?

Figyelt kérdés

Mostanában többször előfordult, hogy a tépőzáras rész leszakadt róla, amikor ráadtam volna a kisfiamra. Ma egymás után két pelenkánál is ez történt.

Reklamáljak? Ér valamit?


2014. febr. 21. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,sőt! Eddig pamperst használtunk,de minden reggel pisiben ázva ébredt a fiam. Egyszer már próbáltuk a Liberot 6 hós kora körül,akkor borzalmas volt és 2 órát nem bírt. Most mertem verni egy 5-ös méretűt és nagyon meg vagyok vele elégedve. Minden reggel szárazon ébred,nem büdös,nem lóg,mint a pampers. Szerintem csak kifogtál egy hibás csomagot,velem ilyen még nem fordult elő.
2014. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszer régen kifogtam a lányomnál egy hibás csomagot (mondjuk ott látványos volt a probléma) és írtam nekik emailt. Szó nélkül küldtek egy másik csomaggal.
2014. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A nagyobb gyereknél már 6-ost használunk, de csak éjszakára kell. A picike 4 hetes, nála még 2-es kell, a nagyé megapack volt, a kicsi méret 88 db-os és hibátlan az összes.

Egyik csomaggal sem volt soha problémám, pedig rengeteg Libero-t vettem.

Reklamálj, akár el is küldheted a képét a hibás pelusnak. Remélhetőleg cserélik.

2014. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ez történt, de nekem az egész csomag ilyen. Én már írtam nekik, el kell küldenem egy hibás pelenkát és majd kivizsgálják. Ha jogosnak találják a reklamációt, akkor számíthatok cserére. Szóval még rohangálhatok vele a postára is, nem örülök...
2014. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi gondom nincs vele.
2014. febr. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Más gondom nekem sincs vele, jól tartja a pisit, csak a tépőzár leszakadás fordult már elő többször is az utóbbi időben, és nem csak ezzel a csomaggal.

Akkor írok nekik én is, meglátjuk mit mondanak.

Köszi a válaszokat.

2014. febr. 24. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!