Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őssejt levétel, igen vagy nem?

Őssejt levétel, igen vagy nem?

Figyelt kérdés

A véleményeteket kérem az őssejt levétellel kapcsolatban.

Pénzkidobás vagy tényleg egyszer-20éven belül-feltudják használni,mert hogy még senkiről nem hallottam hogy a saját őssejtje mentette volna meg az életét vagy hogy segített volna egyáltalán.


2014. febr. 27. 09:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
Mi levetettük,és a következő gyerekünknél is lefogjuk,úgy gondolom,hogy igen hasznos,és attól,hogy te nem hallottál olyan esetről,hogy bárkin segített volna még van ilyen.
2014. febr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Persze,mindenki másképp látja ezt a kérdést,nyilván a véleményetekre vagyok kíváncsi.

Ha lett volna valami áttörés az őssejt kutatásban akkor arról már a média is tájékoztatott volna.Nagyon gyerekcipôben jár még itthon ez a dolog.

2014. febr. 27. 10:29
 3/24 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Szerintem felesleges pénzkidobás, ellenben nagyon jó üzlet.

2014. febr. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szia.Mi is gondolkodunk rajta,ezért neharagudj hogy így beleirok a kerdesedbe,de én is nagyon kíváncsi vagyok a véleményekre.
2014. febr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Te hol hallottál róla,hogy bárkin segített volna,linket esetleg tudnál küldeni,nagyon érdekelne,mert én nem nagyon találok erről semmit!
2014. febr. 27. 10:32
 6/24 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint is pénzkidobás.
2014. febr. 27. 10:34
 7/24 anonim ***** válasza:
35%
Én úgy tudom, hogy az a mennyiség, amit levesznek 13 hónapos koráig elég. Utána, ha baja is van, akkor már semmit nem ér az a kevéske. Ilyenkor jön a nemzetközi őssejt bank. A sajátot a legtöbb helyen nem tudják használni, mert az őssejt bankok nincsenek szerződésben a kórházakkal és a külföldit használják. (Persze lehet, hogy tévesek az infóim) Én nem fogom levetetni. 17 hetes kismama.
2014. febr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%

Hát ha így gondolod, akkor minek ez a kérdés? Ha 6-an azt írják, hogy igen, akkor leveteted? Már ne is haragudj, ez egy tök felesleges kérdés, értelme sincs, csak mindenki össze fog megint ugrani ezen a témán. Ha te nem hiszel benne, és azt gondolod, hogy pénzkidobás, akkor ennyi. Nyilván nem vadidegen emberek magánvéleménye fog meggyőzni.


Itt nézz szét, vannak akiknek segített, attól hogy te még nem hallottál róla, csak guglizz rá, találsz még ezeken kívül:

[link]

[link]

[link]

[link]


Egyébként meg a levett vér mennyiségéből állapítják meg, hogy kg-ig használható fel az őssejt. Ha sok hasznos sejtet tartalmaz a vér, akkor azt kivonják, és határozzák meg a számát.

Az én kisfiamnak 90,6 ml-t sikerült a dokinak levennie, és ez 107,4 kg elég! Szóval nem korra állapítják meg a felhasználhatóságot, hanem kilóra.

2014. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul tudtam. Utána kell járni:) Ettől függetlenül én is úgy gondolom, ha eleve ellene vagy, akkor nem itt fognak meggyőzni és ez fordítva is igaz.
2014. febr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én nem vetettem le, utánaolvastam és nem sok meggyőző szakmai cikket találtam, de ha feleslegbe lett volna az a pénz, akkor levetettem volna, de átlagemberként erre nem tellett most.
2014. febr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!