Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akiknek baba előtt...

Anyukák, akiknek baba előtt műkörmük volt és leszedették a baba érkezésével, mikor csináltattok újra, mennyi idős volt a gyerkőc?!

Figyelt kérdés
Már koraterhesen leszedettem, mert akkor kifejezetten zavart. 2 éves lesz a lányom, és most, hogy lassan visszetérek a munka világába, újra szerettem volna szép lenni ilyen téren is. Mivel már nagyon régen nem volt még lakkozva sem a körmöm, nagyon erősek és egészségesek lettem, úgyhogy gondoltam, hogy géllakkot használok majd. De úgy látom nem jött be. Csúnyán berepedezik, ahogy hajlik a körmeim széle, párszor már a körmöm is betört, javítgatni kell állandóan, szóval kicsit többet vártam tőle...nem is kicsit. Úgyhogy megint a műkörmön gondolkodom, de nem is nagyon emlékszem már, hogy milyen volt vele az élet. Nem okoz gondot a gyerkőc körül?! Tudom már nem baba a lányom, de azért kicsit zavarna, ha nem menne minden úgy, ahogy eddig...

2014. febr. 27. 15:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, hogy vannak ilyenek. Egy olyan körmöst keress aki nem túl olcsó és nem túl drága és esetleg utána tudsz nézni a neten, hogy hogy dolgozik. A kérdésedre válaszolni nem nagyon tudok így látatlanba. Látni kellene, de viszont ha nagyon tönkretette akkor az építettet ajánlom, vagy ha mindenáron géllakkot szeretnél akkor várj vele míg helyrejön.
2014. febr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Az a vicces hogy eddig egyébként nagyon meg voltam vele elégedve, a műköröm nagyon sokáig is bírta mindig is, és akiknek volt összehasonlítási alapjuk azt mondták, hogy profi. Csak tényleg az az érzésem, hogy már csak a pénzre megy, hogy minél hamarabb végezzen veled, jöjjön a következő, egyébként is gyorsnak számított állítólag, bár nem értem miért kell géppel leszedni, mert régen úgy volt, hogy odahívott kicsit korábbra és mire végzett az előzővel, addigra leoldódott a géllakk....

Na mindegy, ahová fodrászhoz járok, majd megkérdezem, hogy az ottani körmös hogy csinálja és mit ajánl, aztán majd döntök.


Köszönöm a segítséget!!!!! :)

2014. febr. 28. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!