Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 14 hetes várandós vagyok és...

14 hetes várandós vagyok és munkát keresek. Ha behívnak interjúra, szóljak a babáról? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A GYED miatt nagyon fontos lenne állást találnom, de vajon felvesz így bárki is?

2014. febr. 28. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen leszel szólni, általában 3 hónap a próbaidő és addigra biztos hogy látszódni fog már a pocakod... Jobb most tisztázni a dolgot a főnökkel, mert ha észreveszik, és te eltitkoltad az probléma lehet, próbaidőben indoklás nélkül bármikor kirúghatnak.
2014. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában mindenhol 3 hónap a próbaidő.

Amikor lejár addig 6 hónapos leszel, amit észre fognak venni. Ezért a próbaidő alatt el fognak küldeni.


Ha megmondod akkor fel sem vesznek.

2014. febr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan munkát, ahol határozott idejű alkalmazottat keresnek. Ez így korrekt.
2014. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is erre jutottam, köszönöm a válaszaitokat!
2014. febr. 28. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én is az egyenes, nyílt utat választanám, 2-3 héten belül kiderül a terhességed és pillanatok alatt kirúghatnak hogy nem mondtad meg.

ezért inkább én elmondanám és alkalmi vagy határozott idejű munkát keresnék

2014. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ne vedd sértésnek, de senki nem fog így alkalmazni!

14 hetes vagy, tehát legkésőbb 26 hét múlva már búcsút is intesz a munkának, a munkaadód meg fizethet utánad. Ez a legjobb eset! Közben ugye orvoshoz eljárni, esetleg táppénzre ítélnek stb.

Ráadásul még csak nem is mondhatod, hogy most tudtad meg...mert mire felvesznek már látszani is fog!

2014. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb semmi esélyed, hogy felvegyenek. Ha valaki terhes nőt vesz fel, oda a NAV szinte mindig egyből küld egy ellenőrzést és ezt senki nem fogja bevállalni.
2014. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!