Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Névötletek kislánynak?

Névötletek kislánynak?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg, hogy kislányom lesz :) A férjemmel már sokat gondolkoztunk a neveken, de túl sok tetszik és nagyon nehéz leszűkíteni a kört.:)


A mi ötleteink: Elza, Emma Róza, Emília, Viktória, Katerina, Felícia, Antónia, Anasztázia, Szvetlána

A vezetéknevünk: Géczy

Minden ötletnek és véleménynek nagyon örülnénk :)



2014. febr. 28. 16:52
1 2 3 4 5
 1/49 Nevaeh ***** válasza:
100%
Ninetta,Hanna,Vilma
2014. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Én a csengő és alliteráló neveket szeretem.Persze tőletek függ, hogy olyan nevet adtok neki amit mindenki megjegyezhet, mert alliterál, vagy tömegnevet, vagy teljesen beolvadót,vagy tök idegen idióta neveket.

Gréta, Gabriella,Gerda

2014. febr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Nóra,Hanna,Emma bár most már kezd divatba jönni de a Csenge is szép,ez a kislányom neve
2014. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
Azálea (ha kislányom lesz ezt választom), Bianka, Jázmin, Veronika, Zoé, Kira, Mira, Klarissza.
2014. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 lcs ***** válasza:
100%
Georgina, Karolina :)
2014. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Köszönjük az eddigi válaszokat :) A Hanna, Gerda, Azálea és a Karolina is a listára került :) Esetleg a felsoroltak közül valamelyik nem tetszik? :) Mindenkit felpontoztam, nagyon sokat segítetek!
2014. febr. 28. 18:38
 7/49 anonim ***** válasza:
89%

Így egyre bővebb lesz a lista. :)

Nem tudom, direkt hagytad-e ki a vesszőt, de az Emma Róza, így együtt, szerintem nagyon szép. A többit én nem adnám.

2014. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Direkt hagytam ki a vesszőt :)Igaz hogy van Emmaróza változat is, de nekünk így jobban tetszik.:) Köszönöm hogy írtál, felpontozlak téged is
2014. febr. 28. 19:26
 9/49 anonim válasza:
100%
Fruzsina, Diána, Liza, Bodza, Amália,
2014. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
100%

Keresztlányom Ella Róza, nekem ez is tetszik és az Emma Róza is. Ellinek hívják, de ha rosszalkodik, Rózinak, vagy Rozinak. :D


Veronika is nagyon menne, nekem ez ugrott be először. Géczy Veronika, jó dallamos.


Nekem mind nagyon tetszenek, amiket írtál, kivéve a Katerina, túl erőltetettnek tartom.


Gratulálok a kislányhoz!

2014. márc. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!