Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Névötletek kislánynak?

Névötletek kislánynak?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg, hogy kislányom lesz :) A férjemmel már sokat gondolkoztunk a neveken, de túl sok tetszik és nagyon nehéz leszűkíteni a kört.:)


A mi ötleteink: Elza, Emma Róza, Emília, Viktória, Katerina, Felícia, Antónia, Anasztázia, Szvetlána

A vezetéknevünk: Géczy

Minden ötletnek és véleménynek nagyon örülnénk :)



2014. febr. 28. 16:52
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Hú, az Ella is nagyon megtetszett, gyönyörű szép név :)) Most már leszűkítettük a választékot: Emma Róza, Antónia, Anasztázia, Ella Azálea, legalábbis nekünk ezek tetszenek, de persze javaslatoknak még mindig nagyon örülnénk :)
2014. márc. 1. 12:46
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Ellina, Elena is tetszenek e betűsek közül. :) De az Anasztázia is nagyon szép név!
2014. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

A Ti választott neveitek közül a Katerina, Felicia, Antónia tettszik.

Én meg le tudom képzelni a Barbara,Lilla,Georgina,Bella,Nóra,Noémi,Diána neveket.

Ha megvan a név, megírod? :)

2014. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

Az Ellina és az Elena is gyönyörű név :) Ma megosztottuk a családdal, hogy kislányunk lesz és a neveket is felhoztunk. Az Emma Rózát leszavazta a család, mert van Róza nevű a rokonságban :(

Úgyhogy maradt az Antónia, Anasztázia és az Ella Azálea és ez bővülni látszik az Elenával és az Elizabettel (édesanyám javaslata, és mi fontolóra vesszük), illetve még előkerült a Heléna is (a dédmamát hívták Géczy Helénának)

Mindenképp megírom ha sikerült dönteni, nagyon kedves tőletek, hogy segítetek :)

2014. márc. 1. 15:14
 15/49 anonim ***** válasza:

Nekem az Elza helyett az Eliza tetszik, illetve a Liza. De tetszik még a Szilvia, Mira, Norina, Nadin, Olívia, Dóra


Sok kitartást és türelmet a név kiválasztásához, nem lesz egyszerű dolgotok, rengeteg gyönyörű női név van :)

2014. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
ja és sikerült kihagynom az egyik nagy kedvencemet: Miléna
2014. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hagyjátok magatokat leszavazni azért, mert van egy Róza a családban. Pláne ha ez "csak" a második keresztneve lenne. Emma Róza, szép így együtt :) Az általad felsoroltak közül nekem az Ella és az Emília tetszenek, a többi nem annyira. Az én két kedvenc lánynevem az Alíz és az Anna. Ezeket adnám, bár tudom nem túl egyediek. A korábban felsoroltakhoz képest eléggé ódivatúnak érzem magam :D
2014. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Az Anna is nagyon tetszik mindkettőnknek :) Komolyan egyre csak bővül a lista. Még alszunk rá pár napot azt hiszem :)) Köszönöm a választ
2014. márc. 1. 19:38
 19/49 anonim ***** válasza:
68%

A kedvenc lánynevem az Amina. Szerintem szépen hangzik? Géczy Amina. Az én gyerekemet is így fogják hívni:) Majd ha lessz!:D

GRATULA A KICSIHEZ.

Jah a tieitek közül az Emma önmagába is tetszik. Én régen azt terveztem, hogy Amina Emmának fogják hívni a gyerekemet. Az emma helyett találtam Védát, Szelinát és Lillát.

2014. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%

Szia szia!

Én nagyon szeretem a magyar neveket. Így én ezekből is sorolnék fel neked párat. Az én lányom Lelle.

Amik még tetszettek az a Villő, Csinszka, Zselyke

De mivel neked a különlegesebb nevek tetszenek.

Loretta, Lenóra, Elinor, Amíra, Amédea, Debóra, Zorka, Szonja, Dafni, Damarisz, Larina,

2014. márc. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!