Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Névötletek kislánynak?

Névötletek kislánynak?

Figyelt kérdés

Ma tudtam meg, hogy kislányom lesz :) A férjemmel már sokat gondolkoztunk a neveken, de túl sok tetszik és nagyon nehéz leszűkíteni a kört.:)


A mi ötleteink: Elza, Emma Róza, Emília, Viktória, Katerina, Felícia, Antónia, Anasztázia, Szvetlána

A vezetéknevünk: Géczy

Minden ötletnek és véleménynek nagyon örülnénk :)



2014. febr. 28. 16:52
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Nekünk Viki!!!

Imádjuk, illik hozzá és a jelentése is szuper. (győzelem!!) Remélem egész életében ilyen édes,okos, értelmes és ügyes lesz. :)

Sok boldogságot!

2014. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Anna Margaréta
2014. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
nekem ezek jonnek be: Hanna,Luca,Szofi/Szofia,Szonja,Fanni,Jazmin es ha mar ilyen kulonleges nevekben is gondolkodtok akkor a Zsaklin, es persze az Emma de ugy is nagyon szep hogy Emma Roza :)) gratulalok es boldog babavarast,majd ird meg mi lett a kislany neve :)
2014. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
Elizabet Anna vagy Száva Antónia :))
2014. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

Szia, döntöttetek már?

Először is gratulálok a kislányhoz!

Elolvastam a többiek mit írtak, és nekem ami a legjobban tetszik, a Géczy Heléna, és szerintem külön nagyon jó, hogy a dédit is így hívják/hívták. Szerintem nagyon egyedi és ritka név, rövidítve Lénának is becézhetitek, ami szintén nagyon szép - az is nagyon tetszik.

Én nem adnék két nevet, szerinem a Géczy Heléna önmagában nagyon szép.

Még a Elza-Ella-Bella-Eliza nevek is nagyon tetszenek a Géczy mellé!

Ami még tetszik és még nem írta senki- ha jól olvastam:

Géczy Roberta! :) Bár ennek egy kicsit keményebb hangzása van, de nekem ez ugrott be hirtelen.

2014. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Nos, megígértem hogy írok amint sikerül választani a nevek közül :) Úgy néz ki sikerült dűlőre jutnunk és Géczy Anasztázia Heléna lesz a lányunk neve. Nektek hogy tetszik?
2014. márc. 20. 18:14
 47/49 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon! :) Gyönyörű nevet válaszottatok.
2014. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
sztem kicsit hosszu az h Anasztazia Helena de am nagyon tetszik,es h fogjatok becezni?Ani vagy Heli?hat ezek igy eleg hulyen hangzanak :///
2014. márc. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy inkább az Anasztáziát fogjuk használni. :) Egy régi barátnőmet hívták így, őt sem becézték soha, szerintem ez a név így szép, ahogy van. A Heléna csak tisztelgés a dédanyám előtt, aki abban az időszakban halt meg, amikor a lányunk fogant :) Egyébként köszönöm az újabb őszinte véleményeket, felpontoztalak benneteket is.
2014. márc. 21. 19:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!