Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem gügyög a babám? 2-3...

Miért nem gügyög a babám? 2-3 hónaposan, már mondott néhány dolgot pl. gáá, áá, óó, heej. Most meg csak akkor hallom a hangját ha nyűgös és nyöszörög. Most 4 hónapos.

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Mert még nem kell neki gügyögni. Az enyém most 7 hónapos, egy hónapja "beszélget" csak, de mostmár nagyon és egész nap. NEm késett le semmiről. Ahogyan a tied sem.
2014. márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Ellenőrizd a hallását. Csörgess a háta mögött, vagyis a feje fölött féloldalt mondjuk egy nejlonzacskót, de úgy, hogy ne legyen a látóterében. Nézd meg, jó irányba fordul-e. Próbáld egész halkan (is). Próbálj más zajokat is (lehet, hogy bizonyos frekvenciákat nem hall jól).
2014. márc. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogy másoknak is 3 hónap körül kezdtek beszélgetni a babájuk. Meg az enyém is beszélgetett már csak abba hagyta.

A hallása biztos jó, mert mikor alszik, minden kis zajra összerezzen.

Csütörtökön megyünk oltásra, majd megkérdem a dokit is, hogy szerinte baj-e.

Másnak nem volt ilyen, hogy egy ideig abba hagyta a beszélgetést?

2014. márc. 3. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos azért pontoztatok le, mert a hallását ellenőrizni káros :) Én megtettem a saját gyerekemnél, szerintem baj nem lehet belőle, sőt, anyuka is megnyugszik. Legyintgetni könnyű, de biztosra menni megnyugtatóbb...
2014. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem én voltam... :)
2014. márc. 3. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!