Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Néhány szülő miért engedi meg...

Néhány szülő miért engedi meg a gyerekének, hogy hiányozzon a suliból?

Figyelt kérdés

nekem sosem engedik, hogy hiányozzak, még 1 óráról sem, csak ha beteg vagyok. viszont van pár szülő, akinek annyit mond a gyereke, hogy most álmos, vagy hogy szombati tanítási napon nincs kedve bemenni, vagy nem aludt sokat, vagy utálja az osztálytársait, vagy dogát ír és úgy érzi nincs rá teljesen felkészülve, vagy akármi, és erre a szülő azt mondja, hogy oké, persze, maradj csak itthon.


ennek mi az oka? vagy ez a normális?


2014. febr. 3. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A te szüleid a normálisak.
2014. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem engedték a szüleim annak idején, hogy ne menjek be, ha kértem, de a 12 év alatt összesen kétszer fordult ez elő. Biztos ha havonta egyszer kértem volna, nem engedték volna.
2014. febr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1- el értek egyet.. a te szüleid a normálisak... én se értem az ilyen szülőket, pedig családomon belül is van ilyen, és ha már megtudom, hogy megint nem ment suliba mert "fáj a torka" közben látom, hogy kutya baja nincs csak lógni akar... hát... eleinte szóltam érte, már nem nyitom ki a szám, mert én lennék a szemét... de sose fogom megérteni hogy,hogy lehet hagyni hogy ennyit lógjon egy gyerek...
2014. febr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!