Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megtartottátok a pozitív...

Ti megtartottátok a pozitív teszteteket? Nekem elveszett és elég rosszul érint a dolog.

Figyelt kérdés
Véletlen kidobta a párom a tesztet, ami a lányomat jelezte. Ő már 7 hónapos és szerettem volna megtartani a tesztet. Kicsit szomorú vagyok. Ti megtartottátok a tesztet?
2014. febr. 5. 22:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
szia :) én még csak 12 hetes vagyok de mind a 3 pozi teszt a sminkes táskámban van :) és ne félek hogy a párom kidobja, mert még poénkodik is hogy be kéne keretezni :) de ha kidobta a párod sajnos nem tehetsz semmit. egy szép emlékkép marad :)
2014. febr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Meg. Benne van a naplójàban.
2014. febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Meg persze.Már 2 éve őrzöm.Nem tervezett baba volt,így meglepetésként ért minket.Azóta is mindenkinek mutogatom,hogy mikor megláttam a két erős csíkot,elájultam :D
2014. febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Igen. 3 tesztet csináltam, a babanaplóban vannak :) De le is fotóztam őket anno.
2014. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 porcukormókus ***** válasza:
54%
Igen, megoriztem.
2014. febr. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Igen megőriztem!:-) átérzem azt, amit érezhetsz...költözésnél szinte az volt az első amit biztonságba helyeztem!:)
2014. febr. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Az elején őrizgettem, de aztán az egyik tönkrement, ki is dobtam. A másik gyerekét nem is tudom, hogy hol van. Az elején fontos volt, most, hogy a kicsi is elmúlt 10 és az évek során annyi emlék, anyák napi rajz, kézlenyomat, ez meg az felgyűlt, hogy ha nem szortírozok, akkor raktárt kéne bérelnem. Így a terhességi teszt fontossága nekem annyira a háttérbe szorult, hogy nem is hiányzik. A kis kórházi karszalagjuk megvan, de a terhességi teszten nincs is mit nézegetnem.
2014. febr. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Èn mindent megőriztem kivève a tesztet....(megvan a köldökzsinor csipesz karszalag kis dögcèdulàja :-) ) de a teszt valahogy nem volt fontos...baràtnőm eltette màr 5 èves a kicsi ès eltuntek a csikok szoval ne bànkodj.... :-) -de persze megèrtelek...
2014. febr. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Megvan persze. Az elso 2-3 evben meg fontosak voltak ezek az emlekek. De mar vagy 4-5 eve elo sem vettem a babanaplot meg a babas emlekeket. Annyira porog az elet egy kisiskolassal, hogy mar nem is ertem, mire jo az emlekgyujtes.

Minden nap annyi minden tortenik, hogy lehetetlen ledokumentalni. Es mindig az a legfontosabb, ami idoben a legkozelebb tortenik.

Na meg egyaltalan, lehetetlenseg lenne minden fontos dolgot, emleket megorizni (nincs akkora szekreny a vilagon). Ugyhogy lepj rajta tul! Nem fontosak a targyak...

2014. febr. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 zabmester ***** válasza:
74%
Nekem sincs meg a teszt. Illetve az egyik megvolt egy darabig, de pár hónap után eltűntek róla a csíkok, akkor azt is kidobtam. Meg mondjuk amúgy sem szerettem volna eltenni valamit, amire egyszer rápisiltem :) Egy csomó minden mást eltettem, nem zavar, hogy ez az egy dolog nincs meg.
2014. febr. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!