Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy nem...

Éreztétek már úgy, hogy nem is vágytok másik gyerekre, miközben ő már úton volt?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnyán hangzik, tudom rosszul is érzem magam miatta. 24 hetes kismama vagyok, tervezett (bár nem mostanra) babával. Van egy 3.5 éves kisfiam. Hetek óta az az érzés kering bennem, hogy tulajdonképp én nem is szeretnék másik gyereket. Ne értsetek félre, várom a kicsit, örülök is neki, de valahol mégis ezt érzem. Már meg van a kialakult, megszokott életünk, most ez megváltozik. Egyrészt olyan érzésem van, hogy ezt nem akarom, másrészt viszont pont az ellenkezője. Értem én, hogy a hormonok dolgoznak, de egy gyerek egy életre szól és valahol bizonytalan vagyok, hogy kell e ez nekem :(
2014. márc. 9. 21:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10es: sajnalom a tortenteket :(
2014. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy,de már túl vagyok rajta és felfogtam úgy,mint egy jelet,hogy ha nem akarunk még még jobban figyeljünk oda,és ízt is megtudhattam mi lenne a reakcióm.
2014. márc. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!