Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy meddő...

Babszemjankóné kérdése:

Honnan tudhatom, hogy meddő vagyok?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs tb-m se pénzem magán orvosra, de 7 éve próbálok teherbe esni de nem sikerül...

2014. márc. 10. 23:20
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
igen tőlük is ezt várja el a hit, ha minden amit írtál meg lenne kkor csak a csalfaság bűne lenne ok arra hogy elküldjenek. Én értem amit mondasz, de sajnos én így nem tehetek semmit. Elengedni nem engednek el magamtól csak ha letelik az idő... ide írok mert nincs kitől segítséget kérnem. ennyi. ha hazugnak hiszel az e te döntésed, de én a segítségeteket nagyon köszönöm
2014. márc. 17. 00:10
 22/24 Passiflora ***** válasza:
42%

"igen tőlük is ezt várja el a hit"


Ezt arra a kérdésemre írtad válaszul, hogy "a szüleidtől is azt várja majd ez a vallási felekezet, hogy többé ne álljanak szóba Veled"?


"a segítségeteket nagyon köszönöm" - A magam részéről nagyon szívesen, (ha így érzed), bár én őszintén szólva nem érzem úgy, hogy bármiben tudtam volna segíteni Neked.


Gondolatatébresztőnek szánt kérdéseket igyekeztem feltenni, aminek a többségére nem válaszoltál.


Természetesen megértem, hogy ha egyrészt túl személyeseknek találtad őket, másrészt feltételezem, hogy - ha ebben a vallási közösségben élted le a teljes életedet - valószínűleg nem szeretnél semmifajta kritikának vagy ellenvéleménynek hangot adni, még ha nem is értesz minden ben egyet a felfogásukkal.


"ide írok mert nincs kitől segítséget kérnem" - emberileg együttérzek veled, de őszintén szólva szerintem a jelenlegi helyzetedben (amíg abban a közösségben élsz, az ő hitrendszerük és szabályaik szerint) mi a legnagyobb jóindulattal is nehezen tudunk neked segíteni, vagy akár bölcs tanácsot adni, mert kicsit olyan, mintha mi egy más világban élnénk, és természetes, hogy mi máshogy látjuk ugyanazokat a dolgokat. Könnyű azt írni, hogy mi mit tennénk a helyedben, amikor teljesen más környzetben szocializálódtunk, így mások a lehetőségeink és az életfelfogásunk.


Én hiába írom, hogy ha ilyen helyzetben lennék, és így bánnának velem azok, akiket szeretek és akikhez kötődöm, akkor én mit tennék - ami nekem a lehető legjobb megoldásnak tűnne ebben a helyzetben, az valószínűleg Neked nem lenne az.


Mindenesetre sok erőt, bátorságot és önbizalmat kívánok Neked az újrakezdéshez, a munkavállaláshoz és a közösségen kívüli társadalomba való beilleszkedéshez, ha az egy hónap leteltével távoznod kell onnan.


Ha úgy érzed, hogy bármiben tudok így ismeretlenként segíteni Neked, akkor nyugodtan írjál (akár privát üzenetet is).


Minden jót Neked!

2014. márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy ez melyik vallás. Nem igazán illik bele a keresztény vallások közé. Nekem inkább valamelyik iszlámhoz hasonlít.
2014. márc. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Szerintem vállalj teljes vagy részmunkaidős állást, akkor lesz TB-d és GYED-et is fogsz kapni!


Ráadásul:


"Térítésmentes lombikbébi program és ellátás


Az Országos Egészségbiztosítási Pénztár a lombikbébi kezeléseket minden egészségbiztosítással (TAJ kártyával) rendelkező pár számára öt alkalommal teljes mértékben finanszírozza."


[link]


Első lépésben menj el nőgyógyászhoz, mond el neki, hogy 7 (+3?) év próbálkozás után sem sikerült teherbe esned. Ő ultrahangon megnézi, hogy biológiailag van-e valami eltérés a szervezetedben, szerveidben. Majd ad beutalót endokrinológushoz, aki elküld hormonvizsgálatra, vérvétel alapján. Amiből szintén többet lehet megtudni.

2018. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!