Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Intim kérdés. Szülés utáni...

Intim kérdés. Szülés utáni szexuális étvágy?

Figyelt kérdés
5 hónapja szültem, azt elöljáróban elmondom, hogy veszélyeztetett terhes voltam, így a terhesség alatt nem szexelhettünk. Viszont mióta újra szabad azóta egyfolytában csak szexelnék...Volt a terhességem előtt is egy egészséges szexuális étvágyam, de az átlagos volt. Most viszont valamiért folyton szexelnék, és ha van olyan nap amikor nincs rá lehetőség akkor egész nap hisztis vagyok és nyűgös. Megpróbálok minden alkalmat kihasználni amikor csak lehetőség van rá, pl múltkor mentünk a gyerekért, megkértem a férjem, h álljon félre egy elhagyatott helyen a kocsival, vagy amikor lepasszoltuk a gyereket, hogy elmehessünk kikapcsolódni, beülni vhova, rávettem a férjemet, h inkább menjünk haza szexelni, vagy szilveszterkor felöltöztünk szépen, elindultunk bulizni, de végül rávettem a férjemet, h menjünk inkább haza és szexeljünk egész éjszaka...Szegény férjem már nagyon nem bírja a tempót, és bizony előfordul, hogy visszautasít, és ez elég kellemetlen neki is és nekem is. Mi van velem? A hormonjaim űznek tréfát velem? Más is volt így? Mikor lett vége?
2014. márc. 13. 06:43
 1/5 Snapette ***** válasza:

A hormonok is, persze, meg ott van az a nagyon hosszú kihagyás is. Helyreáll majd a dolog, nyugalom. Én csak abban a hat hétben nem szexeltem szülés után, és majd megvadultam már a végén.

Lassan aztán amúgy is több dolgod lesz a baba körül is, mert egyre kevésbé fog egész nap aludni, és helyreáll a hormonháztartásod is, adj még pár hónapot a dolognak, addig is meg kitartást a férjednek is :).

2014. márc. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, bevallom, én szoptattam. 22 hónapig, és csak 15 hónap után jött meg először. Az én libidóm addig mínuszban volt. De aztán... :)
2014. márc. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, de a férjem értékeli és élvezi :D

Én szülés után 2 héttel beindultam (ott volt pár nehéz hét, amíg még nem lehetett), és azóta nem lehet lelőni sem :) szerintem nincs ezzel baj, hála az égnek szuper. :)

2014. márc. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a fordítottja. A kapcsolatunk eleje olyan volt, hogy naponta 2-3-szor is összebújtunk, vagy ki sem keltünk nap közben az ágyból.

Mióta megvan a gyerkőc, azóta nem nagyon van kedvem nekiállni, pedig élvezem közben, de valahogy mégsem veszem rá magam, hogy elkezdjük. A férjem szívesen cseréle ebből a szempontból a tiéddel... :D

2014. márc. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jesszusom, ha tudnád mennyire irigyellek!!!


Szoptatok és még mindig nem menstruálok és a libidóm a béka segge alatt van... Megjátszani nem tudom magam a párom előtt, tehát látja is, hogy nem kívánom igazán, pedig amúgy nagyon jó pasinak tartom!


Örülj neki! A túl sok vágy még egy kapcsolatot se tett tönkre :D Sokkal rosszabb, mikor kb olyan a szexre gondolni, mint arra, hogy mi legyen a másnapi ebéd... :(:(


Válaszolva a kérdésre, igen, nyilván a hormonok, a kihagyás meg a megváltozott élethelyzet... :)

2014. márc. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!